Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Nauczyciel Roku klas 0-III
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:00. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Ewelina Janczarek
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego, Czółna
926głosów -
Beata Nitycz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego, Radzyń Podlaski
902głosy -
Martyna Pawlak
Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Królowej Jadwigi, Parczew
878głosów -
Agnieszka Jaroszek
Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego, Chełm
837głosów -
Małgorzata Kizowska
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Bełżec
628głosów -
Barbara Rogoża
Zespół Szkół im. Orła Białego, Modliborzyce
126głosów -
Bernadetta Tokarczyk
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły, Urzędów
119głosów -
Aleksandra Migryt
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego, Świdnik
118głosów -
Urszula Kucharska
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie, Stołpie
29głosów -
Dagmara Timoszuk
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II, Ryki
24głosy -
Urszula Pawłowicz Cieślak
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy 2 Dywizji Piechoty 1 Armii Wojska Polskiego, Góra Puławska
5głosów -
Joanna Michalik
Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózkówny, Brzeziny
3głosy -
Małgorzata Łukasiewicz
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Oskara Kolberga, Opole Lubelskie
1głos -
Magdalena Chomicz
Szkoła Podstawowa Specjalna, Biała Podlaska
— -
Marlena Tudrujek
Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego, Lublin
— -
Jadwiga Sasyn
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki, Zamość
— -
Teresa Sereda
Szkoła Podstawowa im. M.Curie-Sklodowskiej, Tarnogród
— -
Anna Myśliwiec
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Husynne
— -
Paulina Olech-Chruściel
Szkoła Podstawowa im. bł Jana Pawła II, Siedliska Drugie
— -
Ewa Kłokosińska
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Stary Brus
— -
Marlena Nóżka
Szkoła Podstawowa, Radoryż Kościelny
— -
Marta Bałaszek
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, Łęczna
—