Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023
Sportowiec Roku Polski - Mężczyźni
- Głosowanie będzie trwać do piątku, 19 stycznia 2024 r. do godz. 21:00.
- Sportowiec, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Sportowca Roku Polski 2023, dyplom wręczany podczas ogólnopolskiej gali sportu w Warszawie oraz nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych
- Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Sanjaya Jaraszek
biegi ultra, AWF AZS Katowice
3729głosów -
Kamil Giez
MMA, Nemesis Team
3137głosów -
Łukasz Rataj
piłka nożna, Słupia Sulęczyno
2680głosów -
Marek Rupiński
kolarstwo
2165głosów -
Kamil Januszyk
strzelectwo sportowe, KSS Legion Wschodni
970głosów -
Maciej Nabagło
kulturystyka
753głosy -
Krzysztof Tomaszek
golf, Opolski Klub Golfowy
270głosów -
Szymon Gawron
piłka nożna, GLKS Dobrcz - Wudzyn
250głosów -
Jakub Bartnik
ju-jitsu, Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Bushido Szczebrzeszyn
228głosów -
Krystian Mechecki
rugby, RC Orkan Sochaczew
228głosów -
Kacper Palamarczuk
rugby, KS Budowlani Commercecon
160głosów -
Jan Popławski
Triathlon, Rellentless
121głosów -
Oliwier Piątkowski
piłka nożna, AKS 1947 Busko-Zdrój
105głosów -
Łukasz Gerstenstein
piłka nożna, Stal Mielec
100głosów -
Szymon Pawłowski
piłka nożna, Unia Wąbrzeźno
60głosów -
Grzegorz Warchałowski
olimpijskie podnoszenie ciężarów, CrossBox Arden
60głosów -
Kajetan Kajetanowicz
rajdy samochodowe, Automobilklub Polski
59głosów -
Piotr Wiśniewski
tenis ziemny, Bałtyk Tennis Academy
50głosów -
Tadeusz Jasionek
kolarstwo
50głosów -
Michał Sapkowski
pływanie, MUKS Olimpijczyk Suwałki
45głosów -
Piotr Wlekliński
piłka nożna, MLKS Czarni Dobrzyca
40głosów -
Emil Czaja
piłka nożna, OKS Opatów
30głosów -
Łukasz Kuliński
kulturystyka
25głosów -
Damian Ozkavak
piłka nożna, GKS Pogoń 96 Łaszczówka
20głosów -
Mateusz Wszołek
piłka nożna, KS Bystrzyca
20głosów -
Radosław Nijaki
tenis, KT Royal
15głosów -
Mateusz Wróbel
triathlon, Iron House
10głosów -
Tomasz Rybicki
piłka ręczna, UMKS Trójka
10głosów -
Krzysztof Wiśniewski
piłka nożna, MLKS Radków
10głosów -
Oskar Kurowski
short track, ŁKS Juvenia Białystok
— -
Dariusz Rewers
bieg przełajowy, Ultra Way Team
— -
Łukasz Remer
kolarstwo, KS Klif Chłapowo
— -
Łukasz Warmuz
strict curl
— -
Jakub Ciesielka
kickboxing, Fight House Szczawnica
— -
Tomasz Smołkowicz
kulturystyka, Haller Team
— -
Przemek Antczak
Bieganie, Pabianicki Klub o Co biega
— -
Jarek Jankiewicz-Delgado
triathlon, Nawa Skierniewice
— -
Konrad Kozubowski
karate kyokushin, Opolski Klub Sportowy Yama
— -
Cezary Litka
wioślarstwo, AZS AWF Poznań
— -
Kacper Mania
żużel, Unia Leszno
— -
Jakub Mazur
piłka nożna, siatkówka, PKS Korona Dobrzechów
— -
Piotr Płomiński
wioślarstwo, Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie
— -
Daniel Lis
triathlon, Klub Sportowy Endorfiny Wąsosz
— -
Tomasz Owczarek
biegi, Running Team Milicz
— -
Marcin Biernacki
biegi
—