Pływacy Skarpy Lublin triumfowali w rankingu medalowym

Igor Prószyński (Fala Kraśnik) został najlepszym zawodnikiem mistrzostw w kategorii 13 lat archiwum klubu
Pływacy Skarpy Lublin wygrali ranking medalowy podczas drużynowych mistrzostw województwa (12-13 lat), rozegranych w dniach 24-25 marca na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku.

Lublinianie wywalczyli ogółem 18. krążków (11 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe). Drugie miejsce zajęła Fala Kraśnik - 24. medale (8 złotych, 7 srebrnych i 9 brązowych), natomiast trzecie ekipa MTP Lublinianka - 17. medali (7 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe).

Najlepszymi zawodniczkami i zawodnikami kraśnickich mistrzostw zostali: Karolina Smyłek ze Skarpy Lublin i Hubert Charewicz z Żaka Biała Podlaska (12 lat) oraz Gabriela Bernat ze Skarpy Lublin i Igor Prószyński z Fali Kraśnik (13 lat).