Porażka koszykarek AZS UMCS Lublin

TOB
Pierwszoligowe koszykarki AZS UMCS Lublin nie dały rady na własnym parkiecie ekipie Language School Pabianice. Lublinianki uległy wyżej notowanym rywalkom 62:67. Gospodynie dobrze rozpoczęły spotkanie i prowadziły głównie dzięki dobrej grze Darii Cybulak. Skrzydłowa już w połowie drugiej kwarty miała na koncie jedenaście oczek.

Niestety jeszcze przed przerwą przyjezdne wyszły na prowadzenie. Świetnie rozpoczęły też drugą odsłonę (seria 13:1) i wydawało się, że jest po meczu. Lublinianki zdołały jednak odrobić straty i na szesnaście sekund przed końcem zrobiło się 60:64. Niestety nie wystarczyło im czasu, aby przechylić szalę na swoją stronę.

Więcej o spotkaniu w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Kuriera.

Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową. Zapisz się do newslettera!