Porażka Motoru Lublin ze Stalą Stalowa Wola 0:1

Marcin Puka
Piłkarze Motoru Lublin S.A., przegrali w sparingu ze Stalą Stalowa Wola 0:1 (0:1). W meczu rozegranym na sztucznym boisku w Zamościu, jedyną bramkę dla Stali strzelił w 5 minucie były zawodnik Motoru Wojciech Białek.

Lublinianie w starciu ze swoim rywalem z drugiej ligi zagrali w następującym składzie: Mierzwa - Bodziak, Krystosiak, Batata, Wojdyga - Łętocha, Żmuda, Ligienza, Niżnik, Wójcik - Prędota. W drugiej połowie grali także: Oszust, Temeriwski, Fiedeń, Bortniczuk, Młynarski, Kycko i P. Styżej.

Tadeusz Łapa, trener Motoru z różnych powodów nie mógł skorzystać z usług Kamila Styżeja, Marcina Popławskiego, Michajła Diaczuka-Stawickiego, Łukasza Młynarskiego, Iwana Dikija i Marka Fundakowskiego.

- Stal wykorzystała nasz jeden błąd w obronie - mówi Siergiej Michajłow, kierownik Motoru. - Pierwsza połowa była wyrównana, ale nie stworzyliśmy sobie w niej klarownych sytuacji do strzelenia goli. Po zmianie stron, my i Stal mieliśmy dwie niezłe okazje, ale wynik nie uległ zmianie - dodaje Michajłow.