Program TV na święta: Hity i kity filmowe (ZDJĘCIA, TRAILERY)

AG
"Kevin sam w domu", "Święta last minute", a może "Szósty zmysł". Zobaczcie, co telewizje pokażą w te święta. Jest w czym wybierać, choć niektóre filmy, zobaczymy za pewne setny raz.

Program telewizyjny na Wigilię (wtorek, 24 grudnia):

Piraci z Karaibów: Klątwa "Czarnej Perły"

Opis filmu: Rzecz dzieje się w XVIII wieku na Karaibach. W Port Royal odbywa się uroczystość nominowania kapitana Norringtona na komandora. W tym ważnym dniu Norrington pragnie do sukcesów zawodowych dołączyć także osobisty - zdobyć rękę pięknej córki gubernatora, Elizabeth Swann. Nieoczekiwanie na przeszkodzie jego planom staje szalony pirat, postrach siedmiu mórz, sławny Jack Sparrow. Ów zuchwalec zamierza ukraść najszybszy okręt floty brytyjskiej.

Emisja: TV Puls, godz. 20:00

Sami swoi

Opis filmu: Pierwsza część komediowej sagi o zwaśnionych rodzinach Pawlaków i Kargulów, które nie mogą bez siebie żyć. Przedwojenny spór o miedzę i krowę Kargula, która weszła Pawlakom w szkodę, znajduje nieoczekiwane rozstrzygnięcie po wojnie. Do porozumienia stron jednak daleko. Zajadłe spory sąsiadów, ciągnące się kilkadziesiąt lat, kończą się wreszcie dzięki Witii, synowi Pawlaka, i Jadźce, córce Kargula.

Emisja: TVP Seriale, godz. 21:00

Święta last minute

Opis filmu: Gdy państwo Krankowie ze względu na nieobecność córki postanawiają spędzić Boże Narodzenie na Karaibach, ich sąsiedzi wpadają w gniew. Nie mieści im się w głowie, że można przeżyć święta poza domem, bez kupowania choinki i pieczenia ciast. Zbulwersowani postanawiają za wszelką cenę odwieść Kranków od pomysłu wyjazdu i nakłonić ich do udziału w tradycyjnym dekorowaniu ulicy.

Emisja: Polsat, godz. 20:30

Renifer Niko ratuje święta

Opis filmu: Renifer Niko wychowuje się bez ojca, który należy do Powietrznej Eskadry św. Mikołaja i nie może poświęcać się rodzinie. Malec wierzy, że pewnego dnia będzie, jak tata, jednym z reniferów ciągnących sanie świętego. Niestety, Niko nie umie latać. Zgłębia tę trudną sztukę pod okiem wiewiórki, Juliusza. Aby uniknąć żartów ze strony rówieśników, mały renifer postanawia odejść i odnaleźć ojca. Juliusz podąża jego tropem. Niechętnie zgadza się towarzyszyć Nikowi w poszukiwaniach. Obaj nawet nie przypuszczają, że będą musieli uratować Boże Narodzenie.

Emisja: TVP 2, godz. 18:40

Vabank

Opis filmu: Warszawa, lata trzydzieste XX wieku. Henryk Kwinto, doświadczony kasiarz, a w wolnych chwilach muzyk, po wyjściu z więzienia mści się na Kramerze, właścicielu banku. Przed laty bankier brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę. Kramer odpowiedzialny jest też za śmierć przyjaciela kasiarza. Dyrektor banku prowadzi wystawne, obfitujące w uciechy życie, po staremu nie stroniąc od łotrostw, dbając przy tym o własne alibi. Z pomocą Duńczyka Kwinto organizuje napad na bank Kramera.

Emisja: TVP 1, godz. 23:05

Madagaskar II

Opis filmu: Grupa uciekinierów z nowojorskiego ZOO - lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria, przebywa na Madagaskarze. Zwierzęta, które trafiły tu przez przypadek, chciałyby wrócić do ogrodu zoologicznego. Nadarza się ku temu okazja, gdy pingwiny naprawiają stary samolot. Niestety, podczas lotu jeden z silników przestaje działać, drugi zapala się. Załoga musi awaryjnie lądować w najdzikszych rejonach Afryki. Lew, zebra, hipopotamica i żyrafa mogą poznać braci żyjących w naturalnych warunkach.

Emisja: TVN, godz. 20:00

Morderstwo w Białym Domu

Opis filmu: Harlan Regis, zasłużony detektyw z waszyngtońskiego wydziału zabójstw, obejmuje śledztwo dotyczące morderstwa w Białym Domu. 25-letnia urzędniczka została brutalnie zamordowana po miłosnym akcie z nieznanym mężczyzną. Pikanterii dodaje fakt, że tragedia rozegrała się blisko prezydenckiej sypialni. Do pomocy Regisowi zostaje przydzielona agentka Nina Chance. Na polecenie szefa ochrony głowy państwa ma szybko zakończyć śledztwo, a także dyskretnie kontrolować każdy krok Regisa.

Emisja: TVN, godz. 21:45

Program telewizyjny na Boże Narodzenie (środa, 25 grudnia):

Kevin sam w domu

Opis filmu: Rodzina 8-letniego Kevina McCallistera przygotowuje się do podróży do Francji, gdzie ma spędzić święta Bożego Narodzenia. Gdy chłopak przeszkadza starszemu rodzeństwu i rodzicom, matka poleca mu udać się na poddasze. W dniu wyjazdu wszyscy w pośpiechu opuszczają dom. Dopiero w samolocie odkrywają, że zostawili w domu Kevina. Tymczasem ten, zorientowawszy się, że najbliżsi wyjechali, robi wszystko to, czego zabraniali mu rodzice. Oglądając wiadomości, dowiaduje się, że w okolicy grasują włamywacze. Podejmuje decyzję, że ochroni domostwo.

Emisja: Polsat, godz. 20:05

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

Opis filmu: Podczas hitlerowskiego ataku na Londyn Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja Pevensie ze względów bezpieczeństwa zostają wysłani na wieś do posiadłości zdziwaczałego profesora Kirke'a. Tam natrafiają na szafę, która otwiera przed nimi drogę do magicznej krainy Narnii, gdzie żyją baśniowe stworzenia i zwierzęta, które mówią ludzkim głosem. W tej krainie za sprawą rządów Białej Wiedźmy od 100 lat trwa zima.

Emisja: TVP 1, godz. 13:35

W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju

Opis filmu: Pechowa rodzina Griswoldów postanawia urządzić tradycyjne święta i spędzić je w gronie bliskich. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem, a o spokoju nawet nie ma co marzyć. Nim rodzina zasiądzie przy wigilijnym stole, biedny Clark i jego niezbyt rozgarnięta żona muszą się uporać ze skłóconymi teściami, chorym psem, złośliwym szefem i wrednymi sąsiadami. Kroplą, która przelewa kielich goryczy, staje się przyjazd głupkowatego kuzyna Eddiego.

Emisja: TVN, godz. 9:30

Narzeczony mimo woli

Opis filmu: Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku oraz w miasteczku Sitka w stanie Alaska. Pochodząca z Kanady Margaret Tate jest szefową w jednym z największych amerykańskich wydawnictw książkowych, mieszczącym się w Nowym Jorku. Oddana pracy Tate zaniedbuje prywatne sprawy, zapomina o przedłużeniu wizy pobytowej i grozi jej deportacja do ojczystego kraju. Aby uniknąć przymusowego powrotu do Kanady, nakłania swego asystenta do fikcyjnego ślubu.

Emisja: TVP 2, godz. 20:05

Złap mnie jeśli potrafisz

Opis filmu: 16-letni Frank nie potrafi poradzić sobie z rozwodem rodziców. Zdesperowany chłopak ucieka do Nowego Jorku i tam rozpoczyna nowe życie. Wykorzystując wdzięk osobisty i genialny talent do fałszowania czeków, w ciągu kilku lat zarabia fortunę. Podając się za pilota PanAm, podbija serca stewardes, jako lekarz uwodzi pielęgniarki. W końcu, by zadowolić rodziców pięknej Brendy, którą chce poślubić, udaje prawnika.

Emisja: TVN 7, godz. 20:00

Szósty zmysł

Opis filmu: Niezrównoważony psychicznie Vincent Gray włamuje się do domu psychiatry Malcolma Crowe'a. Mężczyzna oskarża doktora o nieudzielenie mu pomocy, strzela do niego, po czym popełnia samobójstwo. Pod wpływem tej tragedii Crowe traci chęć do wykonywania zawodu. Jego uwagę zwraca jednak 8-letni Cole Sear, niezwykły chłopiec posiadający tzw. szósty zmysł. Mały widzi i słyszy umarłych, potrafi z nimi rozmawiać, ze szczegółami odtwarza przeszłość.

Emisja: TV Puls, godz. 20:00

Blues Brothers

Opis filmu: Dwaj bracia, muzycy Jake i Elwood Blues, próbują zdobyć pięć tysięcy dolarów na ratowanie sierocińca, gdzie się wychowali. Jeden z mężczyzn wpada na pomysł reaktywowania zespołu The Blues Brothers Band, który się rozpadł, gdy Jake trafił do więzienia. Choć członkowie formacji rozeszli się, braciom udaje się zebrać pełny skład grupy. Mają dać występ w sali dla 5 tys. osób. Muzycy organizują kampanię reklamową.

Emisja: TVN 7, godz. 22:50

Program telewizyjny na drugi dzień Bożego Narodzenia (czwartek, 26 grudnia)

Mój rower

Opis filmu: Basia, żona Blisko 70-letniego Włodka, opuszcza go po dziesiątkach wspólnie spędzonych lat. Mężczyzna trafia do szpitala. Sąsiedzi zawiadamiają syna oraz wnuka Włodka. Paweł, sławny pianista, przyjeżdża z Berlina, gdzie koncertował. Maciek, jego syn, mieszka z matką w Londynie. Mężczyźni nie widzieli się od lat. Paweł postanawia odnaleźć matkę i namówić ją do powrotu. Maciek i Włodek jadą razem z nim. Podróż staje się okazją do odwiedzenia miejsc z przeszłości oraz do powrotu do niewyjaśnionych spraw.

Emisja: Canal+, godz. 19:25

Burleska

Opis filmu: Pochodząca z małego miasteczka Ali marzy o karierze w show-biznesie. Wyjeżdża do Los Angeles, gdzie trafia do The Burlesque Lounge, niegdyś słynnej, a obecnie podupadającej rewii. Właścicielką lokalu jest Tess, była tancerka, która boryka się z problemami finansowymi. Ali zostaje kelnerką, lecz niebawem kierownik sceny i konferansjer odkrywają jej wyjątkowy głos. Dziewczyna trafia na scenę i odnosi sukces. Staje się główną atrakcją rewii.

Emisja: Polsat, godz. 20:10

Stuart Malutki II

Opis filmu: Komedia familijna. Od czasu naszej ostatniej wizyty u rodzinki Malutkich sporo się zmieniło. Stuart jest w rewelacyjnej formie i cieszy się nowym życiem na całego. Jeździ do szkoły (swoim własnym samochodem), z sukcesem pomaga budować modele samolotów i jest dumny z drużyny futbolowej, którą udało mu się stworzyć. Uwielbia też bawić się ze swoim dużym bratem, Georgem i malutką siostrzyczką, Marthą Malutką. Nawet gburowaty i arogancki kot, Snowbell, na swój sposób zaprzyjaźnił się ze Stuartem. W malutkim świecie myszy wszystko wydaje się układać pomyślnie...

Emisja: Polsat, godz. 17:15

Pieniądze to nie wszystko

Opis filmu: Tomasz Adamczyk, 50-letni biznesmen, zbił fortunę na produkcji taniego wina. Zmęczony prowadzeniem interesów postanowił rzucić firmę i poświęcić się pasji życiowej, filozofii. Pomysł nie przypadł do gustu jego żonie i szwagrowi. Na leśnej drodze Tomasz ulega wypadkowi. Nieprzytomnego znajduje trójka wiejskich bezrobotnych - byłych pracowników upadłego pegeeru. Postanawiają porwać Adamczyka dla okupu.

Emisja: TVN, godz. 20:00

Wideo

Komentarze 14

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
maciej w uszance

Może ta menda marco zaprosi Kevina żeby nie był sam?
Nie, marco pewnie chętnie by pojechał do US żeby azbest z dachów skuwać.

k
kinol

Hitów to ja tu nie widzę chyba że uważacie za nie tych amerykańskich ganiajacych się z pizdoletami z których to wylatujace kule robią więcej szkody niż pociski z RUDEGO (Czterj pancerni i pies).
Jakim trzeba być idiotą aby po dziesięciu minutach oglądania czegoś takiego nie wyłączyć tego gó*na.
Pamiętam programy Słodowego,Sumińskiego - one czegoś uczyły ..............a to ?????
Potem się dziwimy skąd biora się kibole,pedały i ta cała tekturowa palikociarnia

A
A sio

.....ciągle te same. "Kevin sam w domu","Uwolnić orkę", zapchajdziury które mogą jedynie irytować niż bawić ......dodać jeszcze do tego paredziesiąt razy na dobę pokazywaną d*pę Dody i to wszystko co nam się oferuje za 223.80 na rok które płacimy za nudny i spowszechniały makaron z olejem.Powszechna tandeta i płytkie prostactwo przelewające się przez ramkę mierzoną w calach.

d
dalmatyńczyk

Skoro znasz każdy kadr i kwestię z tego filmu to znak, że przeszedłeś gruntowne pranie mózgu poprzez ponad 100 krotną jego emisję.

T
Tata

Oglądaliśmy kevina sto razy... Ale moja córka jeszcze go nie oglądała, a na pewno jej się spodoba. Dziękuje ci Polsacie za kevina w swieta...
Pewnie niestety będzie poszatkowany reklamami, ale jakoś to wytrzymamy..

o
ogladaczka

lepsze te stare knoty w tv niż wypociny pseudo dziennikarzy w gazetce osiedlowej lubelski k

e
em

Przecież te programy świąteczne i nie tylko wołają o pomstę do nieba!Ile razy można oglądać tego Kevina i inne badziewie emitowane kilkadziesiąt razy w ciągu roku?Reszta programu to durne reklamy.I oni chcą żeby płacić abonament?A wała!!!!!!

e
ere

Telewizja ? A no co to komu potrzebne, a dlaczego ?

Telewizja przestała dla mnie istnieć odkąd mam internet czyli już od 9 lat.

6

dobrze że mamy internet i można sobie obejrzeć co ssie tylko chce a na telewizję lagę położyć :)

d
dr Marci

No, thx..

j
jon

czemu ? przecież masz ze sto kilkadziesiąt kanałów !

p
pb88

Pierwsze zdjęcie pochodzi z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku", a nie z filmu "Kevin sam w domu".

j
jedrek

Teraz żałuję ... że tak późno.

h
hicior

Dobrze, że przynajmniej wiadomości podawane są na bieżąco.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3