Reklama w Kurierze Lubelskim

    Reklama w Kurierze Lubelskim

    kl

    Kurier Lubelski

    Aktualizacja:

    Kurier Lubelski

    Oferta handlowa dla klientów zainteresowanych reklamą w Kurierze Lubelskim.
    Reklama w Kurierze Lubelskim
    OFERTA HANDLOWA
    Ważna od 18.11.2013 r.

    KONTAKT



    DYREKTOR BIURA REKLAMY

    BIURO OGŁOSZEŃ
    tel. 81 446-28-02
    fax 081 446-28-14
    reklama@kurierlubelski.pl

    DZIAŁ REKLAMY
    Adriana Lewandowska, tel. 668 108 741, adriana.lewandowska@polskapress.pl
    Agnieszka Dados, tel. 696 066 117, agnieszka.dados@polskapress.pl
    Andrzej Żyśko, tel. 81 446 28 57, andrzej.zysko@polskapress.pl
    Jakub Młynek, tel. 503 138 578, jakub.mlynek@polskapress.pl
    Klaudia Szymuś, tel. 696 066 143, klaudia.szymus@polskapress.pl
    Magdalena Chruścik, tel. 81 446 28 54, magdalena.chruscik@polskapress.pl
    Marta Iwanek, tel. 504 046 842, marta.iwanek@polskapress.pl

    Oddział terenowy w Puławach:
    Hanna Bednarzewska, tel. 696 066 131, hanna.bednarzewska@polskapress.pl

    Oddział terenowy w Chełmie:
    Jolanta Masiewicz, tel. 696 066 128, jolanta.masiewicz@polskapress.pl

    Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Załączniki (7)

    Komentarze (1)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    tylko adresu biura reklamy brak

    Teofil K.

    Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

    A gdyby tak ktoś chciał do Państwa przyjść w trakcie spaceru? Dokąd ma pójść? Telefony, maile, wirtualna rzeczywistość, a realność? Przestała istnieć?

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    O tym się mówi

    Wideo