Robert Biedroń w Lublinie: PiS wysyła leśne dziadki na dobrą emeryturę (ZDJĘCIA, WIDEO)

  • Kurier Lubelski

sko

Lider partii Wiosna kontynuuje objazd po Polsce. W Lublinie mówił o swoich pomysłach na służbę zdrowia i edukację. Komentował też kandydatury PiS do Parlamentu Europejskiego. - Myślałem, że temat dinozaurów już minął.

Na schodach prowadzących do Zamku Lubelskiego na Biedronia czekała garstka osób. Wśród nich była niemal 100-letnia pani Maria. - Jestem babcią i prababacią, ale Biedroń mi się podoba - mówiła.

Kiedy lider partii Wiosna dojechał na miejsce, długo rozmawiał z panią Marią. Skończyło się całusem od kobiety, która zostawiła na policzku polityka ślady szminki.

- Sporo się tu was kajtnęło - mówił do zebranych Biedroń i opowiadał, że w Lublinie chce się spotkać z przedstawicielami organizacji pozarządowych i osobami niepełnosprawnymi. Na godz. 18 zaplanowana jest konwencja Wiosny w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. - Dziś będziemy rozmawiać o problemach osób z niepełnosprawnościami - dodał.

Biedroń przedstawił też swój pomył na służbę zdrowia, który ma polegać na zwiększeniu państwowego finansowania. - Tu nie ma co łatać dziur, tu nie ma co kombinować - tłumaczył.

Receptą dla edukacji ma być wyprowadzenie nauczania religii w szkołach, niedokładanie do tego pieniędzy państwowych. - W 2019 r. to niewiarygodne, żeby dofinansowywać bogaty Kościół Katolicki - grzmiał polityk.

Dzięki zaoszczędzonym pieniądzom zyskać mają np. dzieci i np. lepiej nauczyć się języka angielskiego.

Znajomość języka obcego pojawiła się też w komentarzu Roberta Biedronia do przedstawionych przez PiS nazwisk kandydatów do Parlamentu Europejskiego. W woj. lubelski są to: Elżbieta Kruk i Beata Mazurek. Biedroń zarzucał kandydatom PiS, że nie znają języków obcych, nic nie zdziałają w Europie i będą spali podczas obrad.

- Myślałem, że temat dinozaurów już minął, ale widać, że wraca do niego kolejna partia. PiS wysyła leśne dziadki na dobrą emeryturę - ocenił.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Kurier Lubelski

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

24.02.2019, 15:41

Wy wymrzecie, bo cywilizację śmierci reprezentujecie!
Wolę być "zaściankiem" niż taj jak ty być ruch...nym w tyłek.

21.02.2019, 12:07

Czytając komentarze widzę że pomimo tylu uczelni w Lublinie mentalnie jesteście Państwo w zaścianku Europy, ale na wszelakiego rodzaju dotacje ( na kościoły ogromne) to chętnych nie brakuje.

21.02.2019, 04:49

Precz z Biedroniem zróbmy mu z d*** jesień sredniowiecza

20.02.2019, 23:46

Ściska obsraną dłoń pederasty.

20.02.2019, 23:43

Banda zboczeńców

20.02.2019, 22:04

burak

20.02.2019, 21:55

odetchnął z ulgą .....tylko rowery zostały .....

20.02.2019, 21:31

Tego Pana Biedronia wybujałe ego i nadmierna pewność siebie zgubią tak jak zgubiły Ryszarda Petru i idąc dalej Janusza Palikota. Czuć w jego sposobie bycia lewicowy populizm i hurraoptymizm. Dużo gadania i obiecywania, a z robieniem czegokolwiek będzie na bakier. Jedynie na czym się skupi to na inżynierii w światopoglądy Polaków, by wywoływać jeszcze większe podziały i to wszystko. Postulaty programowe są w 90% tożsame z partią Razem, SLD oraz Inicjatywą Polską. Nie bądź patriotą, bądź kosmopolitą, wywyższaj mniejszości( w tym seksualne) gardź większościami, wymieszaj etnicznie i religijnie społeczeństwo, niech nie będzie zbytnio jednolite, kobiety do pracy, samorealizacji, robienia spektakularnych karier, mężczyźni nie potrzebni w zasadzie do niczego, a więc ich rolę należy zmarginalizować - kult singli i singielek, niech ludzie żyją na kocią łapę, bez ślubu i zobowiązań, bo tak wygodniej i po co rodzina i dom? tylko dodatkowe obowiązki, to zbędne olać to czyż nie?, związki jednopłciowe na porządku dziennym, legalizacja aborcji i eutanazji, niech się ludzie bawią w bogów i decydują kto ma się urodzić, kto ma umrzeć, działania wybitnie antyrodzinne i pozbawione wartości moralnych, zlaicyzować społeczeństwo - wiara przecież niepotrzebnie uwiera, wywalmy religię ze szkół, po co dzieciakom jakakolwiek moralność, tylko seks, alkohol, imprezy, narkotyki i to wszystko czego im trzeba. Polityka wyniszczania społeczeństwa Polskiego i to wszystko co ten Pan ma do zaoferowania Polsce. Całkowite zdziczenie obyczajów.

20.02.2019, 21:20

robi to samo ...tęczowy chyba zapomniał jak było.............

20.02.2019, 19:35

Boże, jak mnie irytują te same włączające się filmiki tutaj w rogu..

20.02.2019, 19:23

bo ptaszki cwierkają i jest zielono

20.02.2019, 19:12

Nic nie mówią też o deweloperze z W-wy który chce budować wieżowce za 1300000000 (miliard trzysta milionów) w Warszawie. Na dodatek nie chce płacić za usługi dla niego wykonane.

20.02.2019, 19:08

1. Afera SKOK 2. Afera GetBack 3. Afera drugich pensji dla członków w rządzie PiS 4. Afera z dotacjami dla Rydzyka 5. Afera Sensus Group 6. Afera finansowania kampanii PiS z PCK 7. Afera z przetargiem na Caracale 8. Afera z wyłudzaniem VATu 9. Afera bilboardowa 10. Afera z senatorem Kogutem 11. Afera KNF 12. Afera z wieżowcami Srebrnej 13. Afera pensji NBP 14. Afera Miśka od Antoniego 15. Afera stadniny koni w Janowie Podlaskim

20.02.2019, 19:05

jeśli pis wygra kolejne wybory , zapomnij o Polsce którą znałeś , zatęsknisz za wolną Polską ale będzie za późno

20.02.2019, 19:04

Wyborco, nie pozwól aby najzdolniejsi ludzie PiS musieli emigrować za pracą do Brukseli.

Po czterech latach stać nas aby zapewnić im godne warunki wyżywienia zakwaterowania w Polsce. Wszak w więzieniu niczego im nie zabraknie.

20.02.2019, 19:00

czerwone gwiazdy pis piotrowicz kryże tw wolfgang tw ryszard tw balbina i inni

20.02.2019, 18:59

brawo biedroń, pogonić kościół, zlikwidować 500+ i emeryturę+, a dać ludziom pracy w tym emerytom

20.02.2019, 18:54

Już palikociarnia chciała wojować z Katolikami - wszyscy wiedzą jak się skończyło :)

20.02.2019, 18:54

Cimoszewicz Miller Kopacz Boni
oni będą tam w tej Brukseli wykonywać polecania Niemców
POwskie łajzy tak jak Pitera, Thun von Jungingen nic dla Polski nie zrobili

20.02.2019, 18:52

zupełnie taki "europejczyk" jak ty

20.02.2019, 18:51

MIAŁEM ZAGŁOSOWAĆ NA OBECNEGO NA ZDJĘCIACH KANDYDATA DO RADY DZIELNICY - CZUBY POŁUDNIE. WŁAŚNIE STRACIŁ MÓJ GŁOS - MAM NADZIEJĘ ŻE NIE DOSTANIE STANOWISKA! TYM BARDZIEJ DO SEJMU Z BIEDRONIEM SIĘ NIE DOSTANIE!!!!!

20.02.2019, 18:49

zdradzasz Palikota którego tak wielbiles ? Wolisz pedałować z Biedroniem

20.02.2019, 18:48

pedałuj na wiosne z Biedroniem

20.02.2019, 18:47

PO wystawilo ludzi którzy dziesiatki lat walczyli o wprowadzenie demokracji w Polsce, ramie w ramie z Jaruzelskim, Kiszczakiem - choćby Cimoszewicz, Miller, Boni. To dzieki nim mamy prawdziwą postPZPRowska demokracje, która teraz zaprowadzą wspolnie z eurofaszysta Timmermansem

20.02.2019, 18:37

Zgłoszenie do wyboru nie gwarantuje, że wyborcy Ich wybiorą. To przecież wyborcy POgonili POkraki w krzaki w 2015 r. A tworzenie list wyborczych to domena partii politycznych lub zlepków sirot ODUNIĘTYCH od żłoba.