Senator Grzegorz Bierecki promuje się specjalnym dodatkiem....

  Senator Grzegorz Bierecki promuje się specjalnym dodatkiem. A w nim: papież, rolnicy i SKOK

  Sławomir Skomra

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Takie zdjęcie senatora Biereckiego można zobaczyć w dodatku

  Takie zdjęcie senatora Biereckiego można zobaczyć w dodatku ©materiały biura senatora

  Zdjęcie z papieżem i dużo o zasługach senatora Grzegorza Biereckiego. Jego biuro zleciło wydanie specjalnego dodatku. Tuż przed wyborami.
  Takie zdjęcie senatora Biereckiego można zobaczyć w dodatku

  Takie zdjęcie senatora Biereckiego można zobaczyć w dodatku ©materiały biura senatora

  Związany z PiS Grzegorz Bierecki, twórca potęgi SKOK-ów, cztery lata temu został senatorem startując z okręgu obejmującego Białą Podlaskę. W marcu tego roku na własny wniosek został zawieszony w prawach członka klubu parlamentarnego PiS.
  Zdecydował się na to, gdy media napisały, że Bierecki miał wyprowadzić ze SKOK kilkadziesiąt milionów złotych do spółki, której jest prezesem.

  To jednak nie przekreśla kariery politycznej Biereckiego, który zamierza znów walczyć o miejsce w Senacie. Tym razem jako kandydat niezależny.

  Do najnowszego numeru "Tygodnika Podlaskiego" dołączono specjalny dodatek - 8 stron poświęconych Biereckiemu. Naliczyliśmy w nim 14 zdjęć senatora, w tym z papieżem, opatrzone podpisem: "Senator (...) nie kryje swojego przywiązania do wiary. Reprezentując południowe Podlasie spotkał się z papieżem Franciszkiem".

  Z artykułów można się też dowiedzieć, że senator walczy z bezrobociem, doprowadza-jąc do otwarcia w Białej filii SKOK-u i że to jego działania doprowadziły do tego, że Sejm ulżył frankowiczom.

  Dodatek powstał na zlecenie biura senatora. Redakcja "Tygodnika" i biuro znajdują się pod tym samym adresem w Białej Podlaskiej.

  Tymczasem trwa kampania wyborcza do parlamentu i każdy materiał wyborczy powinien być sfinansowany przez komitet wyborczy.

  - Tak powinno być - przyznaje Maria Kołtunowska z biura prasowego PKW, ale zaznacza, że to nie komisja ocenia takie publikacje. Nie ocenia też, czy wyjazdowe posiedzenia rządu są elementem kampanii. - Jeśli ktoś uważa, że prawo zostało złamane, to powinien zawiadomić policję - dodaje Kołtunowicz.

  - Dodatek do "Tygodnika Podlaskiego" nie miał charakteru wyborczego i nie był elementem kampanii wyborczej - odpiera zarzuty biuro senatora Biereckiego.  Codziennie rano najświeższe informacje z Lublina i okolic na Twoją skrzynkę mailową.
  Zapisz się do newslettera!  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (27)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Jednak pęd tego indywiduum

  ka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  do koryta jest zdumiewający!Żadnej godności,honoru,wstydu!!!Za to chore ambicje wygórowane do potęgi n-tej!I takie coś chce wreszcie być"wybrańcem Narodu"HAŃBA dla niego!!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie ładnie korzystać z wizerunku osób zmarłych

  Katoliczka-Parafia Św Rodziny -Czuby (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 1

  Próbuje się wybić na wizerunku naszego kochanego Jana Pawła 2

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kapłanem kultów babilońskich

  dr Bożena (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 2

  Na zdjęciach z Masonem 33 stopnia Karolem Wojtyłą daleko nie zajedzie

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  To test czy na Podlasiu wierzą ludziom czy oszustowi

  wyborca (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 1

  Ten facet nawet wygląd ma taki oślizły, obrzydliwy, trudno to opisać. Nie powierzyłbym mu nawet zdechłego kanarka

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kawał chama

  dziadek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 2

  i duży ciul

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gdzieś, ktoś powiedział, że inni że ... czyli rzetelność

  kl (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 9

  Media napisały, że wyprowadził ... no skoro tak napisały tzw. meinstrim media z gwiazdami dziannikarskimi na czele to nic tylko wierzyć, a skoro kurier napisał że inni napisali to tym bardziej. Nie...rozwiń całość

  Media napisały, że wyprowadził ... no skoro tak napisały tzw. meinstrim media z gwiazdami dziannikarskimi na czele to nic tylko wierzyć, a skoro kurier napisał że inni napisali to tym bardziej. Nie ma w tym nic z propagandy haha. A jak jest? Ano tak, że Światowa Rada Unii Kredytowych z siedzibą w Medison USA, która założyła fundację i wyposażyła ją w środki śle pisma że wszystko odbyło się za jej wolą! Jakoś bardziej ufają senatorowi Biereckiemu, który założył rozwinął SKOK-i niż mediom. Naturalnie zbliżają się wybory znane z "obiektywizmu" media - gazeta i tele-vizja tylko tak przypadkiem poruszają przypadek pana Biereckiego haha. Przed kilkoma laty za SLD to twórca Optimusa Roman Kluska był aferzystą. Skończyły się rządy czerwonej partii, skończyła się afera, tyle że zniszczono formę i człowieka. Jestem spokojny o uczciwość senatora Biereckiego. Stał przez 20 lat na czele instytucji obracającej mld. Dlaczego miał czekać 20 lat aby zrobić, jak zarzucają obłudnicy i oszołomy coś nieuczciwego. Przecież mądrość Kongresu Liberalno-Demokratycznego była taka - pierwszy milion trzeba ukraść, im wcześniej tym lepiej. Przykre jest to, że w tzw. wolnej Polsce niszczy się liderów. Lepsi są ci z importu z Niemiec, Francji, USA itp. W ten sposób Polska będzie tylko montownią opartą na niskich płacach. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  skoki a banki

  kto kogo wrabiał (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 8

  czyli wojna obcych banków o wpływy i kasę a Po wprowadza w międzyczasie dyrektywy z ue z czerwca 2015nakaz dotyczący szybkiego przygotowania zasobów kapitału społeczeństwa z obcych banków do...rozwiń całość

  czyli wojna obcych banków o wpływy i kasę a Po wprowadza w międzyczasie dyrektywy z ue z czerwca 2015nakaz dotyczący szybkiego przygotowania zasobów kapitału społeczeństwa z obcych banków do wyprowadzenia i złupienia decydentów z oszczędności plus us tzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  MAFIA KOŚCIELNA

  Ev (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 8

  JEGO BEZKARNOŚĆ JEST PRZERAŻAJĄCA , NAKRADŁ I JUŻ POWINIEN SIEDZIEĆ ALE RYDZYK DO TEGO NIE DOPUŚCI. TO PRZYKŁAD UCZCIWOŚCI PIS, OBŁUDA POD KRZYŻEM


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  spasiony tłuscioch dr.Marco icek winkler

  ferajna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 5

  własnie ten wałkoń dr.marco z krasnika kabluje, żeruje na ludziach , zeżre włane gówna a kase ma w ppppppppppe kało


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  do niejakiego"ferajno"!

  cc (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Brałeś dzisiaj dopalacze czy prochy?Wyluzuj się,zmów 50 koronek i idź na spacer z pieskiem!Na pewno pomoże twojej obolałej głowie!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kapłanem kultów babilońskich w czapce Dagona

  Lubelak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 4

  Na zdjęciach z Karolem Wojtyłą Masonem 33 stopnia rytu szkockiego dawnego i uznanego daleko nie zajedzie.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  k*rwa lecz sie na nogi bo w twoim...

  adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

  Przypadku na głowe to już za późno,a jak na tym zdjęciu jest Karol Wojtyła to ja jestem baletnica a ty jesteś idiota co jest bardzo prawdopodobne.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie damy się oszukać. Rozliczcie Amber Gold.

  markus (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 16

  Senator Bierecki nie "wyprowadził" kasy ze SKOK. Gdyby to zrobił PO już dawno wsadziłaby go do więzenia rękami usłużnych prokuratorów. Te zarzuty są powielane od lat a nikt nie siedzi mimo...rozwiń całość

  Senator Bierecki nie "wyprowadził" kasy ze SKOK. Gdyby to zrobił PO już dawno wsadziłaby go do więzenia rękami usłużnych prokuratorów. Te zarzuty są powielane od lat a nikt nie siedzi mimo ośmioletnich rządów PO. Taka antyskokowa propaganda służy tylko i wyłącznie zagranicznym, w tym niemieckim bankom, które do reszty chcą wykończyć resztki polskiego sektora bankowego. "Kurier" jest niemiecką gazetą i nie jest obiektywny. PO liczyła na to, że jak poda bajeczkę o "wyprowadzaniu" pieniędzy, ludzie rzucą się do SKOKów i w panice będą wyciągać stamtąd kasę. Tak się nie stało, bo Polacy mają rozum i odróżniają kłamstwa od faktów. SKOKi finansują masę przedsięwzięć służących krzewieniu patriotyzmu, rozwojowi polskiej gospodarki i przedsiębiorczości, polskich mediów, itp. Niestety to się nie podoba zachodniemu, czytaj niemieckiemu kapitałowi, także prasie niemieckiej, czyli m. in. "Kurierowi Lubelskiemu". Nagle okazuje się, że senatorowi niby nie wolno wydawać gazety. Inni mogą na okrągło za nasze, podatników pieniądze organizować obwoźny cyrk na kółkach, czyli wyjazdowe posiedzenia rządu, z meblami wiezionymi przez pół Polski, pustymi samolotami latajacymi za premierką i pustymi limuzynami, kosztujące nawet 300 tysięcy zł. To już nie te czasy, że Polacy nabiorą się na kałmstwa niemiekcich gazet. Ludzie maja internet, znaja prawdę. Takie artykuły tylko ośmieszają tych, którzy je piszą. Ciekawe kiedy wreszcie będą rozliczeni winni afery Amber Gold. zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ja p......

  ale ci rydzyk wyprał mózg (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 8

  zgroza...

  "SKOKi finansują masę przedsięwzięć służących krzewieniu patriotyzmu, rozwojowi polskiej gospodarki i przedsiębiorczości, polskich mediów, itp."

  to jest tak żałosne że aż śmieszne, taki...rozwiń całość

  zgroza...

  "SKOKi finansują masę przedsięwzięć służących krzewieniu patriotyzmu, rozwojowi polskiej gospodarki i przedsiębiorczości, polskich mediów, itp."

  to jest tak żałosne że aż śmieszne, taki tekst mógł wymyślić jedynie człowiek wybitnie niedorozwinięty znaczy sztabowiec PIS :)))))))))))))))))))))))zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo