Skontroluj swój stan zdrowia na Lubelskich Dniach...

  Skontroluj swój stan zdrowia na Lubelskich Dniach Promujących Zdrowie

  Gabriela Bogaczyk

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Skontroluj swój stan zdrowia na Lubelskich Dniach Promujących Zdrowie
  1/3
  przejdź do galerii
  Lubelskie Dni Promujące Zdrowie startują już w środę. W całym mieście będzie można skorzystać z bezpłatnych porad i badań.
  Przez dwa dni, Lublin stanie się miastem, które szczególnie będzie promowało profilaktykę zdrowotną wśród swoich mieszkańców. - Już po raz trzeci wychodzimy naprzeciw potrzebom społeczeństwa i oferujemy bezpłatne badania i konsultacje. Będzie nas cieszyć każda liczba zainteresowanych - zapowiada Barbara Danieluk, zastępca dyrektora wydziału zdrowia i spraw społecznych Urzędu Miasta w Lublinie.

  27 instytucji weźmie udział w akcji.
  Wśród nich są szpitale, poradnie, uczelnie. W sercu miasta, na Placu Litewskim będzie stacjonował bus kampanii "Ciśnienie na życie". Dzięki innowacyjnej aplikacji będzie można zbadać w nim m.in. faktyczny wiek serca i sprawdzić czy istnieje ryzyko zachorowania na zawał serca lub udar mózgu.

  W Lubelskim Centrum Słuchu i Mowy Słuchmed odbędą się konsultacje z zakresu laryngologii. - Słuch jest bardzo ważny w naszym życiu. Proponujemy skorzystać z badania audiometrii i otoemisji akustycznej - zaprasza Katarzyna Kuśmierz, kierownik centrum. Z kolei w przychodni Żagiel Med będzie można poradzić się m.in. w kwestiach ortopedycznych. - Mamy świadomość stale rosnącej liczby pacjentów z dolegliwościami czy też urazami ortopedycznymi. Rośnie liczba pacjentów z problemami stóp, kolan, barków - mówi Izabela Zalewska, kierownik działu marketingu Żagiel Med. Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej oferuje bezpłatne badania cytologicznei mammograficzne. Z kolei, w Poradni Zdrowia KUL odbędą się np. pokazy ćwiczeń relaksacyjnych kręgosłupa. - Warto skorzystać z tych propozycji, by chociaż w części uniknąć poważnych skutków chorób - mówi Barbara Danieluk. Więcej informacji na temat Lubelskich Dni Promujących Zdrowie, znajduje się na stronie internetowej Samorządu Miasta Lublin.

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  potwierdzam

  sanepidowiec (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  potwierdzam, szczególnie w rejonie Dolnego Czechowa te opryski przyniosły duże spustoszenie.
  Rejon Radzyńskiej...


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  w jakim sensie to spustoszenie? pytam serio

  fala (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  uuuu

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  To nam zdrowia nie dodaje

  dr Bożena (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

  Zainteresujcie się tematem oprysków przeprowadzanych przez białe,wojskowe,nieoznakowane samoloty cysterny NATO.Odbywa się to pod przykrywką walki z promieniowaniem i ociepleniem.Głowny składnik...rozwiń całość

  Zainteresujcie się tematem oprysków przeprowadzanych przez białe,wojskowe,nieoznakowane samoloty cysterny NATO.Odbywa się to pod przykrywką walki z promieniowaniem i ociepleniem.Głowny składnik rozpylanych chemtrails czyli smug chemicznych to Aluminium jest też Bar i Stront.To wszystko niezauważalnie niszczy system odpornościowy.Piloci to wojskowi wykonują rozkazy i są oszukiwani myślą że robią coś dobrego a trują.Najwyższe dowódctwo z kręgów masońskich wie o co chodzi naprawdę.Widać to gołym okiem dzisiaj rozpylali nad Lublinem.Filmy dokumentalne Geoinżynieria Cicha Wojna, Czym Jest Spryskiwany Świat, Zbrodnie Aerozolowe. Zahadne Ciary to czeskie wiadomości tu na You.Lekarz o składzie tytuł Zabezpiecz Się przed Chemtrails.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo