ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI | Dzisiaj o 20 finał akcji! Wybieramy dziewczynkę i chłopca do noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego!

Akcja specjalna ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI
Dzisiaj o 20.00 finał akcji! Tworzymy wielką świąteczną galerię dzieci z całej Lubelszczyzny. Spośród zgłoszonych dziewczynek i chłopców nasi Czytelnicy wybiorą te, które ozdobią noworoczne wydanie gazety. Na dzieciaki czeka mnóstwo niespodzianek, a wśród nich główne nagrody - wycieczka do Paryża połączone z wizytą w Disneylandzie oraz rodzinne pobyty w Hotelu Żubrówka w Białowieży.

**Wybierz kategorię plebiscytu

KLIKNIJ I GŁOSUJ:**

DZIEWCZYNKI

CHŁOPCY

Sesja zdjęciowa dla chłopca i dziewczynki, którzy zdobędą najwięcej głosów w całym województwie odbędzie się we wtorek, 18 grudnia, o godzinie 16.00.

ZOBACZ RANKING WOJEWÓDZKI:

DZIEWCZYNKI

CHŁOPCY

W tym roku gwiazdami noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego będą dzieci naszych Czytelników! Rozpoczynamy wielką akcję, w której wybierzemy dziewczynkę i chłopca, a ich zdjęcia ozdobią noworoczne wydanie naszej gazety. Dodatkowo zdjęcia maluchów, które w powiatach zdobędą najwięcej głosów, ukażą się 24 grudnia w wigilijnym wydaniu Kuriera Lubelskiego. Wszystkie zdjęcia dzieci zgłoszone do akcji trafią do specjalnej świątecznej galerii w naszym serwisie.

- To pierwsza edycja tej akcji- mówi Edyta Pytka, dyrektor marketingu Kuriera Lubelskiego. - Fotografia dzieci, które zwyciężą ozdobią noworoczne wydanie gazety. Taka publikacja to piękna rodzinna pamiątka. Dla dziewczynek i chłopców z każdego miasta i powiatu, którzy zdobędą najwięcej głosów, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych nagród.

Jakie zdjęcie przesłać

Do wielkiej galerii Świątecznych Gwiazdeczek można przesłać zdjęcie dziecka w każdym wieku. Nie musi to być profesjonalna fotografia, nie musi też prezentować świątecznego klimatu. Z powodzeniem może to być zwykłe zdjęcie wykonane choćby telefonem komórkowym. Najważniejsze, aby prezentowało chwile pełne radości i uśmiechu.

ZOBACZ OKŁADKI Z POPRZEDNICH EDYCJI (z naszej innej gazety)

WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

 • Świąteczne Gwiazdeczki wybierzemy w Białej Podlaskiej i powiecie bialskim, Chełmie i powiecie chełmskim, Lublinie i powiecie lubelskim, Zamościu i powiecie zamojskim oraz w powiatach: biłgorajskim, hrubieszowskim, janowskim, krasnostawskim, kraśnickim, lubartowskim, łęczyńskim, łukowskim, opolskim, parczewskim, puławskim, radzyńskim, ryckim, świdnickim, tomaszowskim, włodawskim, osobno w dwóch kategoriach: dziewczynka i chłopiec.
 • Głosowanie rozpocznie się w piątek, 23 listopada 2018 r. o godz. 12.
 • Zdjęcia dzieci można przesłać do środy, 5 grudnia 2018 r.
 • Głosowanie będzie trwać do piątku, 14 grudnia 2018 r. do godz. 20.
 • W poniedziałek, 24 grudnia zdjęcia laureatów z każdego miasta i powiatu ukażą się w specjalnym dodatku do Kuriera Lubelskiego.
 • Na początku stycznia odbędzie się w Lublinie BAL ŚWIĄTECZNYCH GWIAZDECZEK, na który zaprosimy zwycięzców z każdego powiatu.

CZEKAJĄ SUPERNAGRODY

Dziewczynka i chłopiec, którzy osobno w Białej Podlaskiej i powiecie bialskim, Chełmie i powiecie chełmskim, Lublinie i powiecie lubelskim, Zamościu i powiecie zamojskim oraz pozostałych powiatach naszego województwa, zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • publikację zdjęcia w specjalnym wigilijnym dodatku do "Kuriera Lubelskiego" w dniu 24 grudnia br.

 • Zaproszenie na BAL ŚWIĄTECZNYCH GWIAZDECZEK, który odbędzie się na początku stycznia 2019 roku

 • paczkę, która zostanie wręczona na BALU ŚWIĄTECZNYCH GWIAZDECZEK, w której znajdzie się:

 • Miś LUI ze specjalnej limitowanej edycji Kuriera Lubelskiego

 • drobne upominki oraz słodycze

NAGRODY GŁÓWNE

Na dziewczynki i chłopców, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów w rankingu wojewódzkim, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w powiatach, czekają główne nagrody w naszej akcji.

Dziewczynka i chłopiec, którzy zajmą 1 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają:

 • świąteczno-noworoczną sesję zdjęciową
 • oprawiony w ramkę pamiątkowy egzemplarz gazety ze zdjęciem na okładce
 • fotoksiążkę ze zdjęciami z sesji zdjęciowej
 • bon wakacyjny ITAKA o wartości 3000 zł dla dziecka wraz z opiekunem, na wycieczkę do Paryża z wizytą w parku rozrywki Disneyland Resort Paris, w dowolnie wybranym terminie. Bon można też wykorzystać w ciągu 1 roku na dowolną inną wycieczkę z aktualnych ofert biura podróży ITAKA.
ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI | Dzisiaj o 20 finał akcji! Wybieramy dziewczynkę i chłopca do noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego!
Czytaj więcej o wycieczce na stronie Biura Podróży ITAKA

Chłopiec i dziewczynka, którzy zajmą 2 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrody:

 • voucher na dwudniowy pobyt dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci w Hotelu Żubrówka
ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI | Dzisiaj o 20 finał akcji! Wybieramy dziewczynkę i chłopca do noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego!
Czytaj więcej o Hotelu Żubrówka

Chłopiec i dziewczynka, którzy zajmą 3 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrody:

 • zaproszenie dla całej rodziny do Magicznych Ogrodów w Janowcu
ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI | Dzisiaj o 20 finał akcji! Wybieramy dziewczynkę i chłopca do noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego!
Czytaj więcej o MAGICZNYCH OGRODACH

Informacje o akcji pod numerem tel. 504 058 040 (pon-pt w godz 9.00-16.00)
e-mail: [email protected]

Regulamin

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski