ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI | Dzisiaj o 20 finał akcji! Wybieramy...

  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI | Dzisiaj o 20 finał akcji! Wybieramy dziewczynkę i chłopca do noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego!

  Akcja specjalna ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI | Dzisiaj o 20 finał akcji! Wybieramy dziewczynkę i chłopca do noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego!
  Dzisiaj o 20.00 finał akcji! Tworzymy wielką świąteczną galerię dzieci z całej Lubelszczyzny. Spośród zgłoszonych dziewczynek i chłopców nasi Czytelnicy wybiorą te, które ozdobią noworoczne wydanie gazety. Na dzieciaki czeka mnóstwo niespodzianek, a wśród nich główne nagrody - wycieczka do Paryża połączone z wizytą w Disneylandzie oraz rodzinne pobyty w Hotelu Żubrówka w Białowieży.
  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI | Dzisiaj o 20 finał akcji! Wybieramy dziewczynkę i chłopca do noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego!

  Wybierz kategorię plebiscytu
  KLIKNIJ I GŁOSUJ:

  DZIEWCZYNKI

  CHŁOPCY

  Sesja zdjęciowa dla chłopca i dziewczynki, którzy zdobędą najwięcej głosów w całym województwie odbędzie się we wtorek, 18 grudnia, o godzinie 16.00.


  W tym roku gwiazdami noworocznego wydania Kuriera Lubelskiego będą dzieci naszych Czytelników! Rozpoczynamy wielką akcję, w której wybierzemy dziewczynkę i chłopca, a ich zdjęcia ozdobią noworoczne wydanie naszej gazety. Dodatkowo zdjęcia maluchów, które w powiatach zdobędą najwięcej głosów, ukażą się 24 grudnia w wigilijnym wydaniu Kuriera Lubelskiego. Wszystkie zdjęcia dzieci zgłoszone do akcji trafią do specjalnej świątecznej galerii w naszym serwisie.

  - To pierwsza edycja tej akcji- mówi Edyta Pytka, dyrektor marketingu Kuriera Lubelskiego. - Fotografia dzieci, które zwyciężą ozdobią noworoczne wydanie gazety. Taka publikacja to piękna rodzinna pamiątka. Dla dziewczynek i chłopców z każdego miasta i powiatu, którzy zdobędą najwięcej głosów, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych nagród.

  Jakie zdjęcie przesłać

  Do wielkiej galerii Świątecznych Gwiazdeczek można przesłać zdjęcie dziecka w każdym wieku. Nie musi to być profesjonalna fotografia, nie musi też prezentować świątecznego klimatu. Z powodzeniem może to być zwykłe zdjęcie wykonane choćby telefonem komórkowym. Najważniejsze, aby prezentowało chwile pełne radości i uśmiechu.

  ZOBACZ OKŁADKI Z POPRZEDNICH EDYCJI (z naszej innej gazety)  WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

  • Świąteczne Gwiazdeczki wybierzemy w Białej Podlaskiej i powiecie bialskim, Chełmie i powiecie chełmskim, Lublinie i powiecie lubelskim, Zamościu i powiecie zamojskim oraz w powiatach: biłgorajskim, hrubieszowskim, janowskim, krasnostawskim, kraśnickim, lubartowskim, łęczyńskim, łukowskim, opolskim, parczewskim, puławskim, radzyńskim, ryckim, świdnickim, tomaszowskim, włodawskim, osobno w dwóch kategoriach: dziewczynka i chłopiec.
  • Głosowanie rozpocznie się w piątek, 23 listopada 2018 r. o godz. 12.
  • Zdjęcia dzieci można przesłać do środy, 5 grudnia 2018 r.
  • Głosowanie będzie trwać do piątku, 14 grudnia 2018 r. do godz. 20.
  • W poniedziałek, 24 grudnia zdjęcia laureatów z każdego miasta i powiatu ukażą się w specjalnym dodatku do Kuriera Lubelskiego.
  • Na początku stycznia odbędzie się w Lublinie BAL ŚWIĄTECZNYCH GWIAZDECZEK, na który zaprosimy zwycięzców z każdego powiatu.

  CZEKAJĄ SUPERNAGRODY

  Dziewczynka i chłopiec, którzy osobno w Białej Podlaskiej i powiecie bialskim, Chełmie i powiecie chełmskim, Lublinie i powiecie lubelskim, Zamościu i powiecie zamojskim oraz pozostałych powiatach naszego województwa, zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • publikację zdjęcia w specjalnym wigilijnym dodatku do "Kuriera Lubelskiego" w dniu 24 grudnia br.
  • Zaproszenie na BAL ŚWIĄTECZNYCH GWIAZDECZEK, który odbędzie się na początku stycznia 2019 roku
  • paczkę, która zostanie wręczona na BALU ŚWIĄTECZNYCH GWIAZDECZEK, w której znajdzie się:
  • Miś LUI ze specjalnej limitowanej edycji Kuriera Lubelskiego

  • drobne upominki oraz słodycze

  NAGRODY GŁÓWNE

  Na dziewczynki i chłopców, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów w rankingu wojewódzkim, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w powiatach, czekają główne nagrody w naszej akcji.

  Dziewczynka i chłopiec, którzy zajmą 1 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają:
  • świąteczno-noworoczną sesję zdjęciową
  • oprawiony w ramkę pamiątkowy egzemplarz gazety ze zdjęciem na okładce
  • fotoksiążkę ze zdjęciami z sesji zdjęciowej
  • bon wakacyjny ITAKA o wartości 3000 zł dla dziecka wraz z opiekunem, na wycieczkę do Paryża z wizytą w parku rozrywki Disneyland Resort Paris, w dowolnie wybranym terminie. Bon można też wykorzystać w ciągu 1 roku na dowolną inną wycieczkę z aktualnych ofert biura podróży ITAKA.

  Czytaj więcej o wycieczce na stronie Biura Podróży ITAKA

  Chłopiec i dziewczynka, którzy zajmą 2 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrody:
  • voucher na dwudniowy pobyt dla dwóch dorosłych i dwójki dzieci w Hotelu Żubrówka

  Czytaj więcej o Hotelu Żubrówka

  Chłopiec i dziewczynka, którzy zajmą 3 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrody:
  • zaproszenie dla całej rodziny do Magicznych Ogrodów w Janowcu

  Czytaj więcej o MAGICZNYCH OGRODACH


  Informacje o akcji pod numerem tel. 504 058 040 (pon-pt w godz 9.00-16.00)
  e-mail: konkurs@kurierlubelski.pl

  Regulamin

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo