Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Tak polskie gwiazdy wspominają mikołajki. Zobacz ich zdjęcia ze spotkania z Mikołajem. Rozpoznasz je?

Gabriela Fedyk
Gabriela Fedyk
Wideo
od 16 lat
Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na 6 grudnia – w końcu kochamy dostawać prezenty! Spotkanie z Mikołajem zawsze wiąże się z wielkimi emocjami. Mikołaj cieszy, ale też często… wzbudza strach! Gwiazdy podzieliły się swoimi zdjęciami i wspomnieniami z dzieciństwa z mikołajek. Zobacz fotografie znanych osób ze spotkania z Mikołajem.

Spis treści

Mikołajki gwiazd w dzieciństwie

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to momenty, na które dzieci czekają przez cały rok. Grudzień kojarzy im (i nie tylko im) się z prezentami i postacią Mikołaja. I jakkolwiek prezenty zawsze były mile widziane, tak Mikołaj i spotkanie z nim nie we wszystkich wzbudzały tyle entuzjazmu. Niektóre gwiazdy podzieliły się mikołajkowymi fotografiami z dzieciństwa. Rozpoznacie je?

Martyna Wojciechowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Odeta Moro
Polskie gwiazdy podzieliły się zdjęciami z rodzinnych albumów. Jak wspominają mikołajki z dzieciństwa? Martyna Wojciechowska/Agnieszka Woźniak-Starak/Odeta Moro/Instagram

Zobacz zdjęcia gwiazd z mikołajek w dzieciństwie

Mikołajki we wspomnieniach gwiazd

Różne daty przywołują wspomnienia. Przy okazji 6 grudnia przypominamy sobie spotkania z Mikołajem w dzieciństwie. A najlepszym nośnikiem wspomnień są zdjęcia! Niektóre gwiazdy, które podzieliły się swoimi fotografiami z mikołajek, opisały też emocje, jakie im wtedy towarzyszyły. Jak mikołajki wspomina Martyna Wojciechowska, Odeta Moro i Agnieszka Starak-Woźniak?

Martyna Wojciechowska wspomina 6 grudnia jako wyjątkowy dzień.

– Byłam tego dnia najszczęśliwsza na świecie, bo osobiście poznałam ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA! – pisała pod opublikowanym zdjęciem.

Odeta Moro ma zupełnie inne wspomnienia. Mikołajki były dla niej… koszmarem! Dlaczego tak się stało?

– Bo za prezenty Mikołaj zazwyczaj oczekiwał wierszyka lub piosenki! Nie było nic bardziej mnie stresującego niż wystąpienia publiczne! Dostawałam histerii, pociły mi się dłonie, chciałam uciec najdalej jak się da (tylko rodzice mi nie pozwalali) – wspomina dziennikarka. – Nie było takiego prezentu na świecie, który byłby wart odebrania! Szczególnie że wtedy w torbach przeważały głównie cytrusy i wyroby czekoladopobodne!

Moro przyznała też, że raz dostała od Mikołaja… rózgę.

Agnieszka Woźniak-Starak, podobnie jak Odeta Moro, także nie przepadała za mikołajkami, a dokładniej za przymusowymi spotkaniami z Mikołajem.

– Jak ja tego nie lubiłam! Chyba zresztą widać – napisała pod czarno-białym zdjęciem dziennikarka.

Zdjęcie z mikołajek z dzieciństwa Agnieszki Woźniak-Starak pochodzi z wczasów z Szklarskiej Poręby.

Komentujący zdjęcia gwiazd raczej podzielali odczucia Odety Moro i Agnieszki Woźniak-Starak. Mikołaje z czasu PRL byli zazwyczaj straszni, a niektórzy określali ich jako „jak z horroru”. A wy jak wspominacie mikołajki z dzieciństwa?

Polskie gwiazdy podzieliły się zdjęciami z rodzinnych albumów. Jak wspominają mikołajki z dzieciństwa?

Tak polskie gwiazdy wspominają mikołajki. Zobacz ich zdjęcia...

Promocje w Reserved

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Tak polskie gwiazdy wspominają mikołajki. Zobacz ich zdjęcia ze spotkania z Mikołajem. Rozpoznasz je? - Strona Kobiet

Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski