Top Menedżer 2013: Triumfował prezes firmy Stella Pack i...

  Top Menedżer 2013: Triumfował prezes firmy Stella Pack i szef spółki BioMaxima (ZDJĘCIA, WIDEO)

  EP

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Top Menedżer 2013
  1/21
  przejdź do galerii

  Top Menedżer 2013 ©Małgorzata Genca

  Za nami piąta edycja plebiscytu "Top Menedżer". W tym roku tytuł ten otrzymali: Marek Jaszczak, prezes firmy Stella Pack i Henryk Lewczuk, szef spółki BioMaxima. Wydarzenie podsumowaliśmy w piątek w czasie uroczystej gali. Więcej o zwycięzcach przeczytacie w naszym bezpłatnym dodatku do sobotniego wydania Kuriera Lubelskiego.
  - Nie mam wątpliwości, że wszystkim 11 nominowanym osobom należą się słowa uznania - mówił w czasie piątkowej, uroczystej gali prof. Andrzej Kidyba, członek kapituły naszego plebiscytu. Obok niego zasiadają w niej prof. Maciej Bałtowski i dr Henryk Łucjan. To oni zdecydowali o przyznaniu tytułu "Top Menedżer" prezesowi firmy Stella Pack, Markowi Jaszczakowi.

  - Ta nagroda jest tym cenniejsza, że jesteśmy firmą, która wywodzi się z garażu.
  Tak, dokładnie tam zaczynaliśmy. A dziś jesteśmy jednym z głównych graczy w naszej branży, zarówno w Polsce, jak i Europie - mówił prezes i współzałożyciel firmy Stella Pack z Lubartowa. Przedsiębiorstwo produkuje m.in. worki na śmieci i ściereczki z mikrofibry.

  Przy okazji, prezes Jaszczak zdradził zgromadzonym gościom swoją receptę na sukces. - Potrzebny jest zespół ludzi, który się świetnie rozumie i obdarza zaufaniem. Do tego dochodzi konsekwentnie realizowana strategia. Dopełnieniem jest odwaga inwestycyjna. My rozpoczynaliśmy inwestycje na początku kryzysu. I dobrze na tym wyszliśmy. Ta odwaga powinna towarzyszyć każdemu menedżerowi - tłumaczył.  Nasza kapituła przyznała też wyróżnienie. Otrzymał je Edward Bajko, prezes SM Spomlek z Radzynia Podlaskiego.

  Natomiast nasi Czytelnicy przyznali tytuł "Top Menedżer 2013" prezesowi firmy BioMaxima z Lublina, Henrykowi Lewczukowi. - Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali - mówił na wstępie. Następnie przedstawił swoją firmę zgromadzonym na gali. - Jestem przekonany, że zetknęliście się państwo z nami, choćby w czasie wykonywania badań okresowych. Sprawdzanie poziomu cholesterolu, poziomu cukru. To właśnie my produkujemy odczynniki, które pozwalają określić te parametry - mówił.
  Zapowiedział, że priorytetem firmy na najbliższe lata jest eksport i innowacje. - Myślę, że zwłaszcza w zakresie innowacji będzie o nas głośno w najbliższych latach - powiedział.

  Nasza uroczysta gala odbyła się w "Dworze Anna" w Jakubowicach Konińskich niedaleko Lublina.

  O zwycięzcach naszego plebiscytu piszemy w specjalnym, bezpłatnym dodatku "Top Menedżer 2013". Znajdziecie go w sobotnim, papierowym wydaniu Kuriera Lubelskiego. Życzymy miłej lektury!

  Codziennie rano najświeższe informacje z Lubelszczyzny prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Te ich łacińskie nazwy

  Kępa (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  BioMaxima? Też mi nazwa. Fallus Maximus - to jest nazwa,trochę podobna,a jednak inna

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  w końcu coś normalnego

  jj (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  W końcu nagrody trafiły do prawdziwych managerów a nie słupów firm wydmuszek: Wikana, Interbud i inne...

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wielki mi

  re (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 1

  Wielki mi Kidyba i Bałtowski, ludzie którzy swoje chamstwo i bute w stosunku do studentów okazują nadzwyczaj gorliwie. Jak tacy ludzie mogą rozdawać nagrody? co oni sobą reperezentują w stosunku do...rozwiń całość

  Wielki mi Kidyba i Bałtowski, ludzie którzy swoje chamstwo i bute w stosunku do studentów okazują nadzwyczaj gorliwie. Jak tacy ludzie mogą rozdawać nagrody? co oni sobą reperezentują w stosunku do zwykłych ludzi? nie do wyższych sfer, bo tych to traktuja z szacunkiem. Niestety w PL tak to wszystko wygląda im wyżej siedzisz tym więcej wystaje słomy z butów. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Myślałem, że ...

  dziadek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  to będzie (bez)radny Siczek - "fachowiec" od lotnictwa i pijawka kasy publicznej

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  1234

  ;-) (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  Nie wierze własnym oczom. Żuka nie było na tej gali;-)

  p.s. Gratulacje dla zwycięzców!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo