Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Udana studniówka I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie. Zobacz jak bawili się tegoroczni maturzyści [ZDJĘCIA]

OPRAC.:
Jolanta Masiewicz
Jolanta Masiewicz
Każda z 3 klas pięknie zaprezentowała przygotowane wcześniej figury słynnego staropolskiego poloneza.
Każda z 3 klas pięknie zaprezentowała przygotowane wcześniej figury słynnego staropolskiego poloneza. I LO Krasnystaw
Taki bal się zdarza raz, a wspomina całe życie. Tegoroczni maturzyści 3 klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie na swoim balu studniówkowym bawili się w nastrojowym lokalu "U Janiszka" w Boniewie.

Studniówka I LO im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie

Studniówka rozpoczęła się częścią oficjalną, którą poprowadzili: Maja Wieleba z klasy IV B i Rafał Dziedzic z klasy IV A. Dyrektor I LO Anna Patejuk po przywitaniu przybyłych gości życzyła wszystkim maturzystom dobrej zabawy, jednocześnie podkreślając, jak ważne zadanie do spełnienia czeka ich już wkrótce. Pani dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom i wychowawcom klas maturalnych za ich codzienny wysiłek dydaktyczny i wychowawczy, wyraziła również wdzięczność za pracę rodziców, którzy przyczynili się do organizacji studniówki.

Goście na studniówce I LO w Krasnymstawie

Następnie głos zabrali: starosta krasnostawski - Andrzej Leńczuk, wicestarosta krasnostawski - Marek Nowosadzki, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego - Monika Zaj, przewodnicząca komisji Oświaty Ewa Nieścior oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mirosław Księżuk. Przemówienia były niezwykle podniosłe, podkreślające wkład pracy nauczycieli i rodziców w kształtowanie charakterów młodego pokolenia.

Podziękowania dla nauczycieli

Przedstawiciele klas czwartych, wręczając piękne bukiety kwiatów, podziękowali pani dyrektor - Annie Patejuk i wychowawcom - Katarzynie Nowackiej, Magdalenie Sadowskiej, Ewie Przybysiak-Przybyszewskiej za wszelką pomoc, zrozumienie i wsparcie w procesie edukacji. Szczególne podziękowania dedykowano również nauczycielom wychowania fizycznego, Magdalenie Ciechańskiej i Mirosławowi Patejukowi za przygotowanie pięknych układów poloneza i za ich wielką cierpliwość podczas wielogodzinnych prób tanecznych.

"Poloneza czas zacząć"

Po uroczystych słowach: „Poloneza czas zacząć…” każda z klas pięknie zaprezentowała przygotowane wcześniej figury słynnego staropolskiego tańca. Prowadzący zaprosili również przybyłych gości, nauczycieli i uczniów do walca, w którym wszyscy zaprezentowali się znakomicie.

Studniówkowa zabawa trwała do rana

Po wyśmienitej kolacji zabawa taneczna rozpoczęła się na dobre. Żaden maturzysta nie myślał wtedy o tym, co czeka go za sto dni. Wszyscy świetnie się bawili, a radosna atmosfera udzieliła się również nauczycielom i rodzicom, którzy chętnie przyłączali się do wspólnego tańca. Nie zabrakło „belgijki” i „wężyka”, czyli tradycyjnych tańców, wykonanych w szerokim kręgu bawiących się na parkiecie osób. Kiedy o godzinie 5:00 ogłoszono koniec imprezy, młodzież z żalem opuszczała salę balową, chcąc zatrzymać ten piękny czas

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia ze studniówki I LO w Krasnymstawie.

[/b]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Sanatorium Czytelnicze w bibliotece w Chrzanowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kurierlubelski.pl Kurier Lubelski