Wisła Puławy wygrała na wyjeździe z Olimpią Zambrów

Horror – tak jednym słowem można opisać postawę piłkarzy Wisły Puławy na inaugurację rundy wiosennej. Gdy po 50 minutach Duma Powiśla prowadziła 3:0 wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem gospodarze doprowadzili do wyrównania. Na domiar złego w 72 minucie czerwoną kartką został ukarany Cwetan Filipow i wydawało się, że goście są w wielkich tarapatach. Na szczęście podopieczni Jacka Magnuszewskiego pokazali charakter, strzelili dwie bramki i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Olimpia Zambrów – Wisła Puławy 3:5 (0:2)
Bramki: Grzybowski 56, Zapolnik 64 z karnego, 67 – Nowak 8 z karnego, Paluch 14, Komar 50, Martuś 82, Litwiniuk 90
Żółte kartki: Darda – Komar, Nowak, Filipow, Charzewski
Czerwona kartka: Filipow 72 za drugą żółtą
Sędziował: Jacek Kikolski z Płocka
Widzów: 200
Olimpia: Czapliński – Gogol, Darda, Piłatowski, Kosiński (60 Zapolnik), Steć, Grzybowski, Kuczałek, Dołubizna Jastrzębski, Poduch
Wisła: Penkowec – Gawrysiak, Jakubiec, Pielach, Komar (69 Budzyński), Charzewski (70 Martuś), Filipow, Wiącek, Jabkowski, Paluch (71 Szczotka), Nowak (50 Litwiniuk)