Wisłok Strzyżów - Avia Świdnik 0:3. Świdniczanie wygrali po raz 11

KAMB
Drugoligowi siatkarze Avii Świdnik wygrali po raz jedenasty pod rząd. Tym razem bez większych problemów pokonali czwartą drużynę tabeli - Wisłok Strzyżów 3:0.

- Obawiałem się tego meczu, bo nie opuszczają nas problemy kadrowe. Do Strzyżowa udaliśmy się w 10-osobowym składzie. Na szczęście wszystko było po naszej myśli. Wygraliśmy 3:0 i jestem z tego wyniku zadowolony. Do gry też nie mam zastrzeżeń - mówi Mariusz Kowalski, trener świdniczan.

Każdy z trzech setów miał podobny przebieg. Avia uzyskiwała przewagę, ale gospodarze w pewnym momencie dochodzili świdniczan. - Na szczęście dobrze graliśmy zagrywką i udawało nam się zdobywać ważne punkty w końcówkach - mówi Kowalski.

Do składu Avii na dobre powrócił już Marcin Jarosz, który w sobotę na parkiecie pojawił się w połowie drugiego seta i został do końca spotkania. - Marcin dobrze grał zagrywką, w trzecim secie przy jego serwisie zdobyliśmy sześć punktów - mówi Kowalski.

Wisłok Strzyżów - Avia Świdnik 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)