Wyniki 3. rundy Pucharu Polski LZPN

KAMB
Karol Wiśniewski/archiwum
Hokejowymi wynikami kończył się środowe mecze trzeciej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu lubelskiego.

Najwięcej bramek padło w Górze Puławskiej, gdzie Opolanin wygrał aż 8:1. Różnicą siedmiu goli wygrali także piłkarze Górnika 1979 Łęczna, którzy w obecności 200 kibiców rozgromili GKS Niedźwiada 7:0. Jeszcze wyższy wynik mógł paść w Dęblinie. Czarni wygrywali z Piaskovią już 4:0, ale mecz został przerwany jeszcze przed przerwą. - Zaczęliśmy spotkanie w ośmiu, ale przytrafiły nam się kontuzje i nie dokończyliśmy meczu - relacjonuje Grzegorz Osajkowski, trener Piaskovii.

Wyniki
Górnik 1979 Łęczna - GKS Niedźwiada 7:0 (5:0)
KS Góra Puławska - Opolanin Opole Lubelskie 1:8 (0:4)
Czarni Dęblin - Piaskovia Piaski 4:0 (przerwany w pierwszej połowie z powodu niewystarczającej liczby piłkarzy Piaskovii)
Unia Wilkołaz - Perła Rokitno 2:0 (2:0)