MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zapasy: Złote medale Ogonowskiego i Bednarczyka

Tomasz Ogonowski z Suplesu Kraśnik (kategoria 46 kg) oraz Emil Bednarczyk z LMKS Krasnystaw (58 kg) wywalczyli złote medale podczas finałów 17. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym - Podlaskie 2011, która odbyła się w Łomży.

Na najniższym stopniu podium stanęli ponadto: Adrian Dylon z Iskry Spiczyn w kategorii 42 kg, Tomasz Stasicki z LMKS Krasnystaw w wadze 50 kg oraz Patryk Lis z Suplesu Kraśnik i Łukasz Talarowski z LMKS Krasnystaw (obaj 63 kg).

W klasyfikacji województw lubelskie z dorobkiem 90 pkt. sklasyfikowane zostało na drugim miejscu. Wygrało województwo śląskie (108 pkt.).