W pierwszym dniu zmagań do walki stanęli zawodnicy grupy A, reprezentujących pięć klubów piłkarskich z województwa lubelskiego: Wisła Puławy (Włodzimierz Puton), Orlęta Radzyń Podlaski (Arkadiusz Korolczuk), Hetman Zamość (Dawid Skoczylas), Górnik Łęczna (Igor Korczakowski), Podlasie Biała Podlaska (Sebastian Całka). Najlepszy z dorobkiem 10 punktów (3 wygrane i 1 remis) okazał się zawodnik z Radzynia Podlaskiego, Arkadiusz Korolczuk.
‒ Nie spodziewałem się, że pójdzie mi tak dobrze. Przyjechałem tutaj, żeby wygrać chociaż jeden mecz. Udało się wygrać trzy, jeden zremisować. Zatem oceniam ten występ, jako udany. Najtrudniejszy był dla mnie ostatni mecz przeciwko Wiśle Puławy, gdzie gola na 3-2 zdobyłem w doliczonym czasie gry. Muszę przyznać, że jestem miło zaskoczony tym, jak wygląda cała organizacja turnieju. Otoczka, studio, emocjonujące pojedynki. Jak najbardziej na plus ‒ mówi na stronie AZS UMCS Arkadiusz Koroluczuk
Awans do półfinałów z drugiego miejsca zapewnił sobie Sebastian Całka, reprezentujący Podlasie Biała Podlaska. ‒ Przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Dobrze, że udało się przy tym awansować. Były to trudne zmagania. Pierwszy mecz ze zwycięzcą zawodów (1:1), czy ten przeciwko zawodnikowi Hetmana (0:2), w którym byłem kompletnie bezradny. Jednak w ostatnim spotkaniu, bardzo wymagającym, wygrałem 4:2, dzięki czemu to ja znalazłem się w finałach. Turniej to bardzo ciekawa inicjatywa. Liczę, że będą jego kolejne edycje ‒ przyznaje Sebastian Całka.
W czwartek o godz. 18 walkę zaczną zespoły w grupie B, reprezentowane przez przedstawicieli: Avii Świdnik (Roman Mykytyn), Chełmianki Chełm (Rafał Dobrzyński), Motoru Lublin (Adrian Olszewski) i Stal Kraśnik (Jakub Zieliński). Transmisja będzie odbywać się na stronach Facebook organizatorów, którymi są: Województwo Lubelskie, AZS UMCS Lublin i Lubelskie Centrum Konferencyjne.
W poniedziałek odbyło się losowanie pierwszego w historii e-...
Aleksander Śliwka - Orlen
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?