reklama

12-letnia uczestniczka kolonii letnich w Zakopanem nie żyje. Uczniowie przyjechali z Lublina

Maciej Wijatkowski
Maciej Wijatkowski
Zaktualizowano 
Tomasz Mateusiak/Gazeta Krakowska
Śmierć 12-latki odkryły rano jej koleżanki z pokoju. Do Zakopanego jadą z Lublina rodzice.

Jedna z uczestniczek kolonii letnich w Zakopanem dla dzieci z Lublina nie żyje. Martwą 12-latkę znalazły rankiem jej koleżanki z pokoju. Grupa 70 kolonistów przybyła z Lublina w niedzielę wieczorem. Dzieci zostały zakwaterowane w 4-osobowych pokojach w dzielnicy Harenda.

- Obecnie na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora - informuje komisarz Agnieszka Szopińska z KP Policji w Zakopanem. - Do Zakopanego jadą rodzice dziewczynki. My staramy się pozostałym członkom kolonii zapewnić pomoc psychologiczną - dodaje.

Jak czytamy na stronie Gazety Krakowskiej, nieoficjalnie, pod domem, gdzie przebywa kolonia, mówi się, że zmarła miała problemy z sercem. Jej rodzice mogli jednak nie poinformować o tym opiekunów kolonijnych.

Trwa wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zima 30-lecia w Polsce, zasypie nas śnieg

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 11

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

To była kolonia dla członków Zespołu Pieśni i Tańca im. W. Kaniorowej. Dlaczego szkopska szczekaczka nie POdaje tej informacji. Z Lublina jest kilka koloni w Zakopanem i co? A no znów POkraczna klaka klepie PO nasiemu :" winien program 500 ". Nie ma to jak szkopska propaganda.

N
Nickita
2019-07-22T10:46:23 02:00, Gość:

a wszystko to 500

2019-07-22T11:00:31 02:00, Gość:

Typowa po-wska gnida

2019-07-22T12:22:33 02:00, Gość:

Menda łonowa pod sukienką

Co ma z tym wspólnego 500 ?bezmozgi człowieku...brak slow

G
Gość
2019-07-22T10:46:23 02:00, Gość:

a wszystko to 500

2019-07-22T12:29:21 02:00, Gość:

Powinno się ciebie namierzyć i ukarać.

Czemu to ty wymierzasz karę siedź cicho i się nie zdzywaj

G
Grace

Może wtórne utonięcie albo silna reakcja alergiczne? Jakiś nie chce mi się wierzyć że matka/ojciec wiedząc że dziecko ma problemy kardiologicznie nie wpisali tego do karty. Ludzie zazwyczaj wpisują alergie na kurz nawet.

G
Gosia

Tragedia, bardzo współczuję rodzicom.

G
Gość
2019-07-22T10:46:23 02:00, Gość:

a wszystko to 500

Powinno się ciebie namierzyć i ukarać.

G
Gość
2019-07-22T11:58:03 02:00, Gość:

Proponuję, aby redakcja, wzorem Dziennika Wschodniego, wyłączyła możliwość komentowania, a także usunęła "hejtujące" komentarze. Z szacunku dla rodziny zmarłej dziewczynki...

nie ta gazeta... ale postulat popieram.

G
Gość

Proponuję, aby redakcja, wzorem Dziennika Wschodniego, wyłączyła możliwość komentowania, a także usunęła "hejtujące" komentarze. Z szacunku dla rodziny zmarłej dziewczynki...

G
Gość
2019-07-22T10:46:23 02:00, Gość:

a wszystko to 500

Nie wywołuj wilka z lasu bo karma lubi wracać a najmniej spodziewanym momencie.

G
Gość
2019-07-22T10:46:23 02:00, Gość:

a wszystko to 500

zamilcz gnido w takim momencie

G
Gość