Boks: Karol Pawlina z Olimpu Lublin wybrany został najlepszym zawodnikiem

Karol Pawlina (Olimp Lublin) rywalizował w kategorii 69 kg
Karol Pawlina (Olimp Lublin) rywalizował w kategorii 69 kg Karol Wiśniewski
W Tomaszowie Lubelskim rozegrano 1. Turniej Bokserski o Puchar Starosty Powiatu Tomaszowskiego. Najlepszym zawodnikiem uznany został Karol Pawlina z Olimpu Lublin, który rywalizował w kategorii 69 kg (juniorzy).

Lublinianin, podopieczny trenera Andrzeja Głąba pokonał w Tomaszowie Lubelskim Jakuba Olejnika z Gwarka Łęczna (3:0).

Warto przypomnieć, że Karol Pawlina w 2010 roku wywalczył brązowy medal mistrzostw Europy juniorów, podczas czempionatu który rozegrano w ukraińskim Lwowie. Pięściarz lubelskiego Olimpu startował wówczas w kategorii 63 kg.

WYNIKI
KADECI
52 kg: Karol Judin (Paco Lublin) - Mateusz Dubanowicz (KS Boks Lublin) 1:2
56 kg: Bogdan Jankowski (Hetman Zamość) - Mateusz Mielniczuk (MKS II LO Cełm) 1:2
60 kg: Damian Tymosz (Sport Club Lublin) - Krzysztof Burzec (Sport Club Lublin) 1:2
66 kg: Albert Kołodziej (Gwarek Łęczna) - Rafał Rzeźnik (Sport Club Lublin) 0:3

MŁODZICY
52 kg: Jarosław Dorociak (Sport Club Lublin) - Tomasz Gramatyka (Hetman Zamość) 3:0
54 kg: Jakub Swęd (Rocku Krasnystaw) - Kamil Wójcik (Hetman Zamość) 0:3
65 kg: Adrian Dereń (Czajnia Tomaszów) - Szymon Kłysz (Hetman Zamość) 2:1

JUNIORZY
52 kg: Łukasz Bożek (Hetman Zamość) - Tomasz Smerdel (Gwarek Łęczna) 0:3
64 kg: Rafał Brzozoń (Czajnia Tomaszów) - Adrian Sobczak (Hetman Zamość) 0:3
64 kg: Marcin Czajka (Rocky Krasnystaw) - Mateusz Łasocha (Czajnia Tomaszów) 3:0
69 kg: Karol Pawlina (Olimp Lublin) - Jakub Olejnik (Gwarek Łęczna) 3:0
69 kg: Jakub Sobiesiak (KS Boks Lublin) - Piotr Myszkowski (Hetman Zamość) 3:0