Burza wokół finału WOŚP w Lublinie. Ten oczywiście się odbędzie

  • Kurier Lubelski

Redakcja

"Finał WOŚP odwołany! Mieszkańcy w szoku, straszny triumf Kaczyńskiego" - brzmiał tytuł jednego z internetowych artykułów, odnoszących się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie. Wydarzenie oczywiście się odbędzie, a to, co zmieniło się w porównaniu do poprzednich edycji WOŚP, to jego miejsce. Całą sprawą zainteresował się ogólnopolski portal tropiący fake newsy.
 Karolina Misztal

Treść opublikowanego 4 stycznia artykułu została już zmieniona. Początkowo jednak, jak wynika z tekstu na stronie konkret24.tvn24.pl , która zajmuje się tropieniem fake newsów, napisano tam, że finał WOŚP w Lublinie został odwołany. - Mieszkańcy w szoku, straszny triumf Kaczyńskiego - mogliśmy przeczytać.

Lubelski finał oczywiście się odbędzie, a w porównaniu do ubiegłorocznych edycji Wielkiej Orkiestry zmieni się tylko jego miejsce. Wydarzenia nie zorganizuje mianowicie jak dotąd Galeria Olimp. Wynika to z tego, iż najbliższa niedziela jest niedzielą bez handlu, więc wszystkie sklepy są zamknięte.

Tym razem więc głównym miejscem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie Centrum Kultury przy ul. Peowiaków. To tam będą odbywać się pokazy artystyczne i koncerty oraz tzw. światełko do nieba.

Pełny program finału WOŚP znajdziesz TUTAJ.

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.01.2019, 23:53

Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!

12.01.2019, 14:38

Idź durniu wyspowiadaj się u Judasza Rydzyka za przynajmniej 1000 zł.

12.01.2019, 14:19

Zamiast na abonament obrzydliwej TVPiS dam na Orkiestrę.
Jeżeli wściekłe klechy to krytykują to niech Filip Budzyński odda samochód, który otrzymał od Owsiaka.

11.01.2019, 20:35

ZAWSZE DAJEMY...MOJE DZIECI TEZ!! I CZEKAMY NA DALSZE GRANIE...

11.01.2019, 08:06

jesteś tylko DZBANEM

10.01.2019, 21:50

Ej, tłuczku. Koloratka cię nie uwiera pod szyją?

10.01.2019, 21:08

tylko na to was stać, a nic nowego nie jesteście w stanie wymyślić. takie zera.

10.01.2019, 21:05

facet siądź na klopie i wypuść to z siebie. bo nie wytrzymasz nacisku swojej głupoty.

09.01.2019, 13:09

TVN - Tusk Vision Network, TV Nazi i wszystko jasne.

09.01.2019, 12:23

Od dwóch lat i w tym tak samo, wrzucam do puszko podwójnie: za siebie i za prawicowych nienawistników.

09.01.2019, 11:39

Nie gadajta, dawajta kasiorę. Musimyy sie zbawić cały rok, a i pomieszkać dobrze musimy, to wkładajta piniążki do puszek marznących dzieciaków, bo to zmarznięte dziecieaki zbierają kasę na nas a nie my na dzieciaki. Ha ha ha

09.01.2019, 11:23

"Daję Owsiakowi" od 27 lat czyli tyle czasu ile gra Orkiestra. Do puszki wrzucałem jakieś grosze kiedy byłem w podstawówce po to, aby mieć orkiestrowe Serducho. Daję pieniążki świadomie bo wiem, na co idą. Dzięki Orkiestrze mój kochany Synek zaraz po urodzeniu miał wykonane badanie słuchu (gdyby coś było źle można od razu rozpocząć leczenie) aparaturą kupioną przez Owsiaka. Większość sprzętu w szpitalu była kupiona dzięki Owsiakowi. Mam w rodzinie kilkoro lekarzy. Ich opinia jest taka, że gdyby nie Jerzy Owsiak to wyposażenie szpitali byłoby na mizernym poziomie. A Jurek za to, co robi niech ma wille, posiadłości, luksusowe samochody i wakacje na Barbados czy w innym Hondurasie. Mi to nie przeszkadza tak jak antypolskim prawicowym oszołomom. Jego Orkiestra uratowała wiele żyć. Dzięki WOŚP w szpitalu jest wiele nowoczesnego sprzętu. Organizowane są szkolenia dla dzieciaków z udzielania pierwszej pomocy. Niech Orkiestra gra jak najdłużej; także na złość zawistnym prawicowcom :)

09.01.2019, 10:27

A zwyczajowo od siebie daje symboliczną złotówkę, a za tych, którzy z różnych przyczyn nie dają wcale, z całą przyjemnością daję 99 złotówek. W tym roku dam więcej o ile wystawione na portalu Sprzedajemy.pl radia CB zostaną kupione. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży 6 radyjek CB zostanie przekazana na WOŚP. Tak mi jakoś odwaliło pod deklem.

09.01.2019, 09:42

Dziennikarze nie przyjazdni PIS, manipulują fakty medialnie. Nieliczni może się i nabierają.

09.01.2019, 09:20

Ruska trolownia. Onucami jedzie na kilometr.