Juniorzy młodsi Bogdanki Łęczna nie awansowali do półfinału mistrzostw Polski

Marcin Puka
Mimo zwycięstwa w pierwszym meczu z Cracovią w Krakowie 1:0, juniorzy młodsi Bogdanki Łęczna nie awansowali do półfinału mistrzostw Polski. Dzisiaj w Łęcznej, lepsi okazali się goście, wygrywając 3:1.

Początek spotkania należał do Cracovii. Jednak goście nie potrafili wykorzystać rzutu karnego. Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i to piłkarze z Łęcznej wyszli na prowadzenie. Niestety Cracovia jeszcze w pierwszej połowie wyrównała, a w drugiej połowie strzeliła dwa gole i to ona zagra o medale MP.

W poniedziałek, przed szansą awansu do półfinału MP staną piłkarze juniorów starszych Bogdanki. W Łęcznej (godz. 16) czeka ich jednak ciężkie zadanie w starciu z OKS 1945 Olsztyn. Muszą odrobić straty z pierwszego przegranego w Olsztynie spotkania 1:3.