Kolejne zwycięstwo piłkarek nożnych Górnika Łęczna

Piłkarki nożne Górnika Łęczna nie zwalniają tempa. W sobotę, podopieczna Piotra Mazurkiewicza pokonały na wyjeździe KKP Bydgoszcz i umocniły się na trzecim miejscu w tabeli ekstraligi. Zielono-czarne mają już zapewniony przynajmniej brązowy medal mistrzostw Polski.

Od początku sobotniego spotkania przewagę uzyskały przyjezdne. W 23 minucie Mariana Iwanishyn, technicznym strzałem skierowała piłkę do siatki rywalek. Łęcznianki miały jeszcze kilka szans na podwyższenie rezultatu, ale wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po zmienia stron wciąż dominował Górnik i w 68 min Anna Sznyrowska strzeliła gola na 2:0.

KKP Bydgoszcz – GKS Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
Bramki: Iwanishyn 23, Sznyrowska 68
Górnik: Kowalska – Kwietniewska, Hajduk, Górnicka (72 Wasil), Chudzik, Jędrzejewicz (46 Krakowska), Daleszczyk, Guściora, Iwanishyn (81 Dyguś), Żelazko, Sznyrowska (80 Jaszek)