18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

reklama

Konkurs: Zostań Miss Zimy Kuriera Lubelskiego (ZDJĘCIA)

POZaktualizowano 
Natalia Górka. SMS o treści MISS.10 na numer 7248 za 2,00 zł plus VAT
Zobacz nasze kandydatki i wytypuj swoją Miss Zimy! Zakończyliśmy głosowanie. Oficjalne wyniki podamy po godz. 14.

Konkurs Kuriera: Poszukujemy królowej zimy

Nasze kandydatki

Katarzyna Kołodziej. Jej zgłoszenie dotarło do redakcji jako jedno z pierwszych. Kasia ma 22 lata i mieszka w Lublinie. - Mam w sobie dużo energii, poczucia humoru i pozytywnego myślenia. Kocham wszystko to, co robię i nie żałuję ani jednej chwili w moim życiu - mówi sama o sobie. Kolejne kandydatki to Ewa Jakubowska i Małgorzata Brodzik.

Małgorzata Brodzik ma 25 lat, kończy studia na Politechnice Lubelskiej na kierunku zarządzanie. Jest rodowitą Lublinianką. Aktywnie spędza czas, jeździ na rowerze, na łyżwach, w wolnych chwilach czyta książki i uczy się języka japońskiego.

Ewa Jakubowska ma 19 lat i mieszka od urodzenia w Lubinie. Jestem studentką pierwszego roku administracji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Interesuje się prawem, dlatego moją przyszłość wiążę z zawodem notariusza. Uwielbia podróżować, fascynują ją szczególnie kraje arabskie, tegoroczne wakacje chce spędzić w Turcji.

Edyta Turska ma 25 lat. Pochodzi z Łukowa. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UMCS. Obecnie studiuje dwa kierunki - pedagogikę oraz organizację reklamy. Prowadzi sklep internetowy oraz pomaga narzeczonemu prowadzić pub. Mimo braku czasu, stara się zawsze wygospodarować go dla najbliższych. - Uśmiech może zdziałać cuda - mówi. Jej największą pasją jest reklama i wszelkie zagadnienia marketingu oraz menadżerstwa.

Beata Olech, w tym roku kończy 22 lata. Mieszka w Lublinie. Studiuje na wydziale artystycznym UMCS. - Interesuję się fotografią, modą, tatuażem artystycznym. W wolnych chwilach zajmuję się modelingiem, robieniem zdjęć, szyciem ubrań, rysowaniem portretów oraz tworzeniem różnych ciekawych rzeczy - mówi o sobie. - Uwielbiam koty i pająki.

Monika Orkisiewicz, urodziła się w 1985 roku w Lublinie. Pracuje w hipermarkecie Carrefour. - Jestem energiczną, pełną życia osobą. Troszeczkę szaloną. Podróże to moja pasja,poznawanie nowych miejsc i ludzi.W wolnym czasie uwielbiam grac w kręgle, jeździć na łyżwach. W pracy spełniam się w 100%, nie zamieniłabym jej na żadną inną - opowiada.

Wioletta Wolińska z Pliszczyna (koło Lublina). Ma 18lat, urodziła się w 1993 r. - Jestem uczennicą Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych - mówi. - Moje wymiary to: wzrost 178 cm, biodra 59 cm, talia 75 cm, biust 65 cm.

Magdalena Grzesiak. Ma 24 lata, urodzona w Świdniku, obecnie mieszka w Lublinie.
- Jestem absolwentką socjologii. Zajmuję się tworzeniem grafik i robieniem zdjęć. Fotografia to moja ciągle rozwijająca się pasja. Jestem szaloną, pozytywną osobą i z uśmiechem idę przez życie - opowiada.

Sylwia Parczyńska Ma 19 lat, pochodzi z podlubelskich Strzeszkowic. Uczy się w klasie maturalnej w II LO w Lublinie. Sylwię interesuje ekonomia i moda. - Uwielbiam wysokie kursy WIG20 i wysokie szpilki - mówi.

Natalia Górka Ma 18 lat, uczy się w liceum w Opolu Lubelskim. - Moda to nie tylko pasja lecz to czym kieruję się w życiu - mówi o sobie. - Specjalizuję się w stylizacji ubioru. Niedługo odbędę staż u najlepszego projektanta w Polsce. Jestem szaloną osobą, szybko nawiązuję kontakt z ludźmi, moje motto brzmi: Żyj chwilą.

Wioleta Sułek - Urodziłam się w Puławach w 1988 roku. Mieszkam i pracuję w Kurowie. Moją pasją jest czytanie książek przygodowych i fantastycznych - mówi Wioleta. Lubi wszystkie pory roku w tym zimę. Na zdjęciu widać jak zjeżdża z górki na "jabłuszku".

Katarzyna Jankowska pochodzi z Lublina, ma 21 lat i studiuje kierunek animator i menedżer kultury o specjalności tanecznej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Jej pasją jest
taniec. Od 12 lat tańczę w Zespole Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej, dzięki któremu miała okazję zwiedzić już dużą część świata, co jest drugą jej wielką pasją: podróże. W wolnych chwilach zajmuje się również fotomodelingiem i śpiewaniem.

Sylwia Mendak ma 18 lat i jest uczennicą V Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła niedawno współpracą z agencją Art Models. - Jestem osobą otwartą, pogodną i lubiącą nawiązywać nowe znajomości. Zarażam ludzi optymizmem. Czerpie z życia ile się da, gdyż młodość nie trwa wiecznie a każde niezrealizowane marzenie oddala nas od obranego celu - mówi o sobie Sylwia.

Dorota Oleszek -Jestem 22-letnią, naturalną blondynką. Mieszkam w miejscowości Strzeszkowice Duże, oddalonej około 20 km od Lublina - napisała Dorota. - W 2010 ukończyłam licencjat na kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Naukę kontynuuję również na tym samym kierunku na studiach II stopnia. Uwielbiam podróżować. Interesuję się modą, amatorsko fotografią i kocham zwierzęta. Jestem osobą pełną energii. Cenię sobie szczerość, a także poczucie humoru. Błędy postrzegam pozytywnie, jako zdobywanie doświadczenia, okazję do nauki i lepszego działania następnym razem.

Aneta Krzyżanek - Mam 18 lat. Chodzę do liceum ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach. W wolnych chwilach amatorsko fotografuję, rysuję lub spędzam czas z przyjaciółmi. Naukę tańca musiałam przerwać ze względu na przygotowania do matury z biologii i chemii, ale od następnego roku zamierzam powrócić do swojej pasji - mówi o sobie Aneta. - W innych ludziach najbardziej cenię poczucie humoru oraz szczerość. Tak jak A. Hepburn uważam, że "piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca..."

Magdalena Skwarzyńska ma 20 lat, pochodzi z Piotrkowa k. Lublina. Aktualnie mieszka i studiuje w Lublinie. O sobie mówi: Uśmiechnięta studentka II roku ekonomii na KUL-u, pragnąca spełniać swoje marzenia, główne motto ,"dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy można osiągnąć rzeczy niemożliwe". Słoneczne dni zaczynam od biegania, natomiast w zimie chętnie odwiedzam lodowisko i studio fitness. Interesuje mnie teatr, fotomodeling oraz stylizacje modowe.

Aleksandra Jarosz - Mam 18 lat i mieszkam w Chełmie. Jestem w 3 klasie LO, przygotowuję się do matury. Interesuję się muzyką, fotografią oraz modelingiem. Cenię sobie przyjaciół - sprawiają,że podchodzę do problemów z pozytywnym nastawieniem. Jestem optymistką, dzięki czemu często można zobaczyć uśmiech na mojej twarzy - napisała o sobie Aleksandra.

Marta Rodzonek - Mam 18 lat. Pochodzę z bardzo małej wsi - Grabówka. Aktualnie uczęszczam do trzeciej klasy liceum ogólnokształcącego w Kraśniku. W tym momencie przygotowuję się do matury. Moją pasją jest pisanie, uwielbiam przelewać swoje myśli i uczucia na kartki papieru. Bardzo dużo czytam - mówi. - Jestem optymistką, uwielbiam się śmiać, a inni ludzie, przyjaciele, rodzina napędzają mnie do życia. Staram się brać z życia jak najwięcej dopóki jestem młoda i pełna sił. Interesuję się modelingiem. Lubię spoglądać na te wszystkie śliczne dziewczyny chodzące po wybiegach. Jednak moim największym marzeniem jest dostanie się na dziennikarstwo po ukończeniu szkoły średniej.

Karolina Tomczyk. Do konkursu zgłosiła ją mama. Ma 16 lat. Od urodzenia mieszka w Lublinie. Jest uczennicą liceum. Lubi matematyką, język angielski oraz niemiecki. Jest spokojną i uśmiechniętą osobą.

Joanna Osiecka - Mam 17 lat. Lubię spędzać czas ze znajomymi, słuchać muzyki, rysować, chodzić na imprezy i czytać książki - mówi o sobie. - Długo zastanawiałam się nad udziałem w konkursie. Namówili mnie moi najbliżsi, a ja sama pomyślałam, że to tylko zabawa, na którą kiedyś nie będę miała czasu. Uważam, że każdy z nas jest wyjątkowy i nie powinniśmy udawać nikogo innego.

***
Głosować możecie Państwo, za pomocą SMS-ów kupując e-wydanie dziennika "Polska Kurier Lubelski" poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści: MISS (kropka lub spacja) a następnie numer wybranej kandydatki, na numer 7248. Koszt jednego SMS-a to 2,00 zł + VAT. SMS-y można wysyłać od północy 4 lutego do 17 lutego do godz. 12.00. Każdy czytelnik może wysłać dowolną ilość SMS-ów.

Głosowanie odbywa się także za pomocą kuponów, drukowanych w Kurierze Lubelskim. Wypełnione kupony, należy wysyłać lub dostarczyć osobiście do Redakcji Kuriera Lubelskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 10, 20-002 Lublin. Można to zrobić, najpóźniej do dnia 17 lutego 2011 r., do godziny 12.00. Każdy czytelnik, może dostarczyć dowolną ilość kuponów.
TWÓJ KUPON MA SIŁĘ 2 GŁOSÓW!!!

Regulamin Plebiscytu "Miss Wakacji 2010" - dostępny jest w siedzibie redakcji.

***
Nasza miss automatycznie zakwalifikuje się do finałowego konkursu piękności Queen of Poland. Ponadto, zostanie uhonorowana przez redakcję Kuriera specjalną sesją zdjęciową, którą zamieścimy na naszych łamach. Uroczysta gala odbędzie się 11 marca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Dziewczyny, które zajmą miejsca od 2 do 9 wezmą udział w półfinale konkursu Queen of Poland zaplanowanym na 20 lutego.
Zabawę organizujemy razem z Agencją Modelek "Art Models" oraz Agencją Reklamową "Maik".

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 137

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

T
Tadek

Buahah ta na 11 to wygląda jakby sobie dobrze robiła, szczerze ogólnie to szału nie ma, a nie które to w ogóle nie wiem, po co zdjęcia dały. Przecież jest tyle naprawdę ładnych dziewczyn. Druga sprawa, to zdjęcie to trzeba jeszcze umieć zrobić, żeby dobrze wyglądać i jeszcze mieć czym zrobić, bo niektóre to chyba piekarnikiem robione.

s
szary człowiek

Trzeba przyznać, że jest najpiękniejsza ze wszystkich kandydatek. Moim zdaniem to właśnie ona powinna wygrać.

g
gosc

przyznaję ,że Aleksandra Jarosz jest najpiękniejsza ze wszystkich kandydatek.przynajmniej mi się podoba . ma naturalny wyglad i sliczny usmiech

D
DŻURI

One wszystkie nadają się na mis lasu w Konopnicy - co to za pasztety - dajcie spokój metr pięćdziesiąt w kapeluszu i wielka mis HAHAHA - wstydziły byście się te zdjęcia wysyłać. A ta z 16 namazała sobie coś na oku, w pakuły się zawinęła i udaje przestraszonego bażanta. Ale zdjęcia typu (nr 19) to całkowita porażka - czapka, szalik, nos jak kartofel - gratuluję nieprzeciętnej urody.

s
szina

ta jest najpiękniejsza zero makijażu , a na zywo jeszcze piękniejsza:)pozdrawiam Asiie- siostra:)

c
czytelnik

wszystkie lublinianki są piękne :) ale czy ten konkurs doczeka się rozstrzygnięcia czy tez będzie tak jak z konkursem na najpiękniejszą choinkę który to nie został nierozstrzygnięty?

w
wika.

ladniejsza? wyglada jakby co najmniej 4 godz dziennie spedzala na solarium. aaaa, zapomnialam, ze naturalnosc juz dawno przegrala z solara i tlenionymi wlosami.

M
Myszka

Dorota Oleszek jest Ladniejsza od wszystkich dziewczyn

A
Aneta

Beata jest śliczna, deklasuje rywalki. Trzymam kciuki za wygraną! Gorąco pozdrawiam. :)

...gelo

To też jest jakaś terapia na leczenie kompleksów przez takich ludzi.To są zwykłe prostaki, zazdrośni,zakompleksieni mali ludzie,w większości życiowi nieudacznicy którzy takim trollowaniem zwyczajnie się dowartościowują.Proste jak budowa cepa.Tak jest w każdych komentarzach, onet,wp itp.Tego sie po prostu czytać nie da. Dojebać Małyszowi, Kubicy,aktorowi jakiemuś itd to jest dla nich poczucie zadowolenia z siebie bo tylko na tyle ich po prostu stać b o wżyciu są piwnicznymi szczurami, chodzącymi ze spuszczoną głową frajerami bojącymi się każdemu w oczy spojrzeć.Internet to ich świat, tylko tu mogą się "wykazać", nigdzie indziej. pozdrawiam normalnych i też dystansu życzę
AVE MOTOR !!!

k
k

niektórym ludziom chyba brakuje dystansu do samych siebie,przemawia przez nich zazdrość.... współczuje takim ludziom,którzy nie potrafią niczego konstruktywnego stworzyć, a wypowiadać się bezmyślnie na forum w tym są ekspertami....

a
adri

Pani Magdalena chyba sama na siebie śle smsy- z resztą gołym okiem to widać.

E
Endrju

Wiocha,wiocha,wiocha

K
Kore

Tylko piękna Beata. Kocham Cię. :*

ż
żuror

Piękna artystko, trzymaj się! Jesteś de best :-)))

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3