Koszykówka: Kukuła wygrała turniej "Streetball z mistrzem"

W Lublinie, przy okazji Marcin Gortat Camp, rozegrany został turniej koszykówki ulicznej „Streetball z mistrzem” . Najlepszy okzał się zespół Kukuła, pokonując w finale Bang Bang 7:3. Trzecie miejsce przypadło drużynie Gucci Louis Vitton, która wygrała z Blue Chips 7:5.

W turnieju U-18 zwyciężyła ekipa Digi Digi Digi Taś Taś Taś. Druga była Gitara Bomba, a trzecia – drużyna BKS Kadet.

W sumie w lubelskim turnieju open na parkingu przy hali Globus rywalizowało 14 drużyn, a w kategorii U-18 do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów.

Wyniki

KATEGORIA OPEN
Półfinały: Kukuła – Gucci Louis Vitton 5:4, Bang Bang – Blue Chips 5:4.
Mecz o 3. miejsce: Gucci Louis Vitton – Blue Chips 7:5.
Finał: Kukuła – Bang Bang 7:3.
Skład Kukuły: Rafał Król, Przemysław Chabros, Piotr Jagoda, Jarosław Drozd (MVP turnieju).

KATEGORIA U-18
Półfinały: Digi Digi Digi Taś Taś Taś – Ciała Doskonale Czarne 5:2, Gitara Bomba – BSK Kadet 5:4.
Mecz o 3. miejsce: BKS Kadet – Ciała Doskonale Czarne 8:5.
Finał: Digi Digi Digi Taś Taś Taś – Giatara Bomba 6:6 (4:1).
Skład Digi Digi Digi Taś Taś Taś: Krzysztof Łoś, Wojciech Matysek, Filip Bodenko, Mirosław Uniłowski.

Zwycięzca konkursu rzutów za 3 – Mateusz Prażmo.
Zwycięzca konkursu wsadów – Michał Wołowski.