Koszykówka: Novum Lublin przegrało z Rosą II Radom aż 59:90

Koszykarze drugoligowego Novum Lublin wysoko przegrali na wyjeździe z Rosą II Radom 59:90. Pierwsza kwarta była wyrównana, ale już drugie dziesięć minut należało do rezerw drużyny występującej w ekstraklasie. Tą część meczu miejscowi wygrali 28:12. Po zmianie stron Rosa II systematycznie powiększała przewagę i zasłużenie zainkasowała dwa oczka.

Rosa II Radom - Novum Lublin 90:59 (23:18 28:12 20:11 19:18)
Rosa II: Stanios 11, Zielinko 4, Gos 6, Parszewski 0, Mamczarczyk 9, Sobuta 4, Zegzuła 16, Kuczyński 2, Zwęgliński 6, Łabędź 4, Schenk 11, Cetnar 17
Novum: Beczek 2, Adameczek 0, P. Gospodarek 10, Krzeszowski 2, Majtyka 7, Karolak 15, D. Myśliwiec 0, Wiśniewski 4, A. Myśliwiec 6, Szadura 0, Prażmo 5, M. Gospodarek 8