Lekkoatleci AZS UMCS Lublin wywalczyli czwartą lokatę podczas drużynowych mistrzostw Polski U-20

Lubelski Sport
materiały klubowe
W sobotę, 10 października na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku 1️2 klubów rywalizowało o medale drużynowych mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-20. Wśród nich znalazły się dwa kluby z województwa lubelskiego - AZS UMCS Lublin oraz Agros Zamość.

Lublinianie z dorobkiem 2575 punktów uplasowali się na czwartej pozycji, natomiast zamościanie wywalczyli dziewiątą lokatę (2415 pkt.). Złoty medal przypadł ekipie MKS MOS Wrocław (2621 pkt.), srebrny LKS Stal Mielec (2593 pkt.), a na najniższym stopniu podium stanął zespół AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (2584 pkt.).