reklama

MISTRZOWIE MOTORYZACJI - Głosowanie zakończone!

DMZaktualizowano 
Głosowanie zakończone!

Zobacz aktualne wyniki
Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ

Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Taksówkarz Roku
Korporacja TAXI Roku
Salon Samochodowy Roku
Bryka Roku
Motor Roku

__________

Rozstrzygnięcie Plebiscytu "Mistrzowie Motoryzacji 2019" już w sobotę, 20 lipca 2019 r. Najlepszych w swoich kategoriach nagrodzimy podczas prestiżowej imprezy motoryzacyjnej Cult Style East 2019 , której VI już edycja odbędzie się w Zamościu na terenie Ośrodka Wypoczynkowego DUET. Na fanów motoryzacji czekają konkursy, prezentacje aut, wywiady, pokazy i wiele innych atrakcji, a zwycięzcy Plebiscytu odbiorą nagrody na scenie głównej o godz. 13.00!

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

Zdarza się, że samochód staje się przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto lub motocykl staje się dla nas prawdziwą pasją.

W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach gazety oraz na stronach naszego serwisu internetowego przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców, salony samochodowe z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z Lublina i innych miast regionu. Pasjonaci motoryzacji będą mogli także pochwalić się swoimi samochodami i motocyklami.

- Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Edyta Pytka, dyrektor marketingu "Kuriera Lubelskiego". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

Mechanik Roku
i Warsztat Samochodowy Roku

Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

Instruktor Jazdy Roku i
Szkoła Jazdy Roku

Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w każdym powiecie naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

Taksówkarz Roku i
Korporacja Taxi Roku

Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji**Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku** w największych miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

Salon Samochodowy Roku

Zakup samochodu to oczywiście bardzo ważna decyzja, którą podejmujemy biorąc pod uwagę wiele aspektów. Kluczowe znaczenie ma jednak fachowe i uczciwe doradztwo pracowników salonów samochodowych. W naszej akcji, w wojewódzkiej kategorii Salon Samochodowy Roku nagrodzimy salony, które zdaniem klientów zapewniają najlepszą, kompetentną i profesjonalną obsługę.

Bryka Roku 2019 i
Motocykl Roku 2019

Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalicie się swoimi samochodami i motocyklami! Czekają wspaniałe nagrody

Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu gazety. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

BRYKA ROKU - kalendarz na 2020 rok

Wyjątkowym podsumowaniem naszej akcji będzie kalendarz na 2020 rok, który w grudniu będzie dołączony do "Kuriera Lubeslkiego". Dwanaście zdjęć, które ozdobią jego okładkę i strony poświęcone poszczególnym miesiącom wybiorą w głosowaniu nasi Czytelnicy.

Ważne terminy i informacje

 • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się we piątek, 14 czerwca.
 • Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do piątku, 21 czerwca.
 • Głosowanie będzie trwać do środy, 17 lipca.

CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!

Nagrody dla mechaników oraz instruktorów jazdy

Mechanicy i instruktorzy jazdy, którzy w każdym powiecie, zdobędą najwięcej głosów otrzymają :

 • tytuł Mechanika Roku oraz Instruktora Jazdy Roku w powiecie
 • zaproszenie na rozdanie nagród
 • dyplom uznania
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w Lublinie

Mechanik oraz Instruktor, którzy zajmą 1 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrodę główną - dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt dla dwojga w Zamku w Janowie Podlaskim oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON

Mechanicy oraz Instruktorzy, którzy zajmą 2 i 3 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają - dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON

Nagrody dla warsztatów i szkół jazdy

Warsztaty samochodowe oraz ośrodki szkolenia kierowców, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Warsztat Mechaniczny Roku, Szkoła Jazdy Roku w powiecie
 • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
 • dyplom do ekspozycji w siedzibie
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Kurierze Lubelskim" oraz serwisach internetowych www.kurierlubelski.pl, www.naszemiasto.pl o wartości 1200 złotych

Dodatkowo warsztaty oraz szkoły jazdy, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów , które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów) czekają główne nagrody - nagranie filmu promocyjnego - za pierwsze miejsce, voucher na reklamę o wartości 2400 złotych - za drugie miejsce i voucher o wartości 1200 złotych - za trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

Nagrody dla taksówkarzy i korporacji taxi

Korporacja taxi, która w swoim mieście zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Korporacji Taxi Roku w mieście
 • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
 • dyplom do ekspozycji w siedzibie
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Kurierze Lubelskim" oraz serwisach internetowych www.kurierlubelski.pl, www.naszemiasto.pl o wartości 1200 złotych

Dodatkowo na korporacje, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu (trzy korporacje), czekają główne nagrody - nagranie filmu promocyjnego - za pierwsze miejsce, voucher na reklamę o wartości 2400 złotych - za drugie miejsce i voucher o wartości 1200 złotych - za trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

Taksówkarz, który w swoim mieście zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Taksówkarza Roku w mieście
 • zaproszenie na rozdanie nagród
 • dyplom uznania
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w Lublinie

Taksówkarz, który zajmie 1 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzyma nagrodę główną - dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwojga w Zamku w Janowie Podlaskim oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON

Taksówkarze, którzy zajmą 2 i 3 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają - dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON

Właściciel auta, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • statuetkę i tytuł BRYKA ROKU 2019
 • publikację zdjęcia samochodu (z właścicielem) na okładce specjalnego dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który na początku sierpnia zostanie dodany do "Kuriera Lubelskiego"
 • publikację w dodatku "Mistrzowie Motoryzacji" rozmowy z właścicielem samochodu
 • talon na paliwo o wartości 1000 złotych do wykorzystania na stacjach ORLEN
 • zestaw kosmetyków do samochodu, ufundowane przez firmę Kochamy Samochody

 • prezentację auta oraz motocyklu podczas wręczenia nagród
 • zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON
 • dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie
 • koszulkę polo ze zdjęciem swojego samochodu

 • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem samochodu

 • praktyczny samochodowy kubek termiczny ze zdjęciem auta

Właściciele aut, które zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

 • prezentację samochodu i rozmowę z jego właścicielem w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który na początku sierpnia zostanie dołączony do "Kuriera Lubelskiego".
 • talon na paliwo o wartości 500 złotych za drugie miejsca i 250 złotych - za trzecie miejsce - do wykorzystania na stacjach ORLEN
 • zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON
 • dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie
 • koszulkę ze zdjęciem swojego samochodu
 • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem samochodu
 • praktyczny kubek termiczny ze zdjęciem samochodu

Właściciel motocykla, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • statuetkę i tytuł MOTOCYKL ROKU 2019
 • publikację zdjęcia samochodu (z właścicielem) w dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który na początku sierpnia zostanie dodany do "Kuriera Lubelskiego"
 • publikację w dodatku "Mistrzowie Motoryzacji" rozmowy z właścicielem samochodu
 • zestaw kosmetyków do samochodu, ufundowane przez firmę Kochamy Samochody

 • prezentację motocykla podczas wręczenia nagród
 • zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON
 • dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie
 • koszulkę polo ze zdjęciem swojego motyckla
 • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem motocykla
 • praktyczny samochodowy kubek termiczny ze zdjęciem motocykla

Właściciele motyckli, które zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

 • prezentację motocykla i rozmowę z jego właścicielem w specjalnym dodatku "Mistrzowie Motoryzacji", który na początku sierpnia zostanie dołączony do "Kuriera Lubelskiego".
 • zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON
 • dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie
 • koszulkę ze zdjęciem swojego motocykla
 • pamiątkowe puzzle ze zdjęciem motocykla
 • praktyczny kubek termiczny ze zdjęciem samochodu

Salon samochodowy, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Salon Samochodowy Roku w województwie lubelskim
 • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
 • dyplom do ekspozycji w siedzibie
 • nagranie filmu promocyjnego
 • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w "Kurierze Lubelskim" oraz serwisach internetowych www.kurierlubelski.pl, www.naszemiasto.pl o wartości 1200 złotych

Salony samochodowe, które zajmą miejsce drugie i trzecie w rankingu wojewódzkim otrzymają: voucher na reklamę o wartości 2400 złotych - za drugie miejsce i voucher o wartości 1200 złotych - za trzecie miejsce.

Informacji o akcji udziela Emilia Bielecka
tel.696 066 135 (pon. - pt. w godz. 9-17),
e-mail: emilia.bielecka@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu

60 Sekund Biznesu: W Polsce nie ma kierowców

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3