MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty,...

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, fachowi instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze - zgłoś kandydata

  DM

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, fachowi instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze - zgłoś kandydata
  Znasz warsztat samochodowy, który warto polecić innym? Wiesz, w której szkole jazdy sympatyczni instruktorzy najlepiej przygotują do egzaminu na prawo jazdy? Zgłoś kandydatów do nagród w akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Wyróżnienia czekają także na taksówkarzy i salony samochodowe. Swoimi pojazdami będą mogli pochwalić się także pasjonaci, dla których samochód lub motocykl to więcej niż hobby. Do gazety dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatów.
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, fachowi instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze - zgłoś kandydata

  KLIKNIJ i zgłoś kandydatów

  Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

  Zdarza się, że samochód staje się przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto lub motocykl staje się dla nas prawdziwą pasją.

  W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentfważujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach gazety oraz na stronach naszego serwisu internetowego przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców, salony samochodowe z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z Lublina i innych miast regionu. Pasjonaci motoryzacji będą mogli także pochwalić się swoimi samochodami i motocyklami.

  - Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Edyta Pytka, dyrektor marketingu "Kuriera Lubelskiego". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

  Mechanik Roku
  i Warsztat Samochodowy Roku

  Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

  Instruktor Jazdy Roku
  i Szkoła Jazdy Roku

  Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w każdym powiecie naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

  Taksówkarz Roku i
  Korporacja Taxi Roku

  Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku w największych miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

  Salon Samochodowy Roku

  Zakup samochodu to oczywiście bardzo ważna decyzja, którą podejmujemy biorąc pod uwagę wiele aspektów. Kluczowe znaczenie ma jednak fachowe i uczciwe doradztwo pracowników salonów samochodowych. W naszej akcji, w wojewódzkiej kategorii Salon Samochodowy Roku nagrodzimy salony, które zdaniem klientów zapewniają najlepszą, kompetentną i profesjonalną obsługę.

  Bryka Roku 2019
  i Motocykl Roku 2019

  Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalicie się swoimi samochodami i motocyklami! Pokażcie, co można zrobić ze swoim autem. Zdjęcie samochodu, które zdobędzie najwięcej głosów, trafi na okładkę specjalnego dodatku „MISTRZOWIE MOTORYZACJI”, który dołączymy do całego nakładu gazety podsumowującego plebiscyt.

  - Super bryka, nie musi być samochodem za miliony złotych. To może być równie dobrze piękny, zadbany maluch, jak i najnowszy model znanej marki – mówi Edyta Pytka.

  KLIKNIJ i zgłoś kandydatów


  Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

  Już sam udział w plebiscycie to znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli branży motoryzacyjnej. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują wielki zasięg prezentacji.

  Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu gazety. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.

  Ważne terminy i informacje

  • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się we piątek, 7 czerwca.
  • Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do poniedziałku, 17 czerwca.
  • Głosowanie będzie trwać do piątku, 12 lipca.


  CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!


  Nagrody dla mechaników oraz instruktorów jazdy

  Mechanicy i instruktorzy jazdy, którzy w każdym powiecie, zdobędą najwięcej głosów otrzymają :
  • tytuł Mechanika Roku oraz Instruktora Jazdy Roku w powiecie
  • zaproszenie na rozdanie nagród
  • dyplom uznania
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w Lublinie

  Mechanik oraz Instruktor, którzy zajmą 1 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają nagrodę główną - dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt dla dwojga w Zamku w Janowie Podlaskim oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON

  Mechanicy oraz Instruktorzy, którzy zajmą 2 i 3 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają - dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON


  Nagrody dla warsztatów i szkół jazdy

  Warsztaty samochodowe oraz ośrodki szkolenia kierowców, które w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Warsztat Mechaniczny Roku, Szkoła Jazdy Roku w powiecie
  • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
  • dyplom do ekspozycji w siedzibie
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • vouchery na reklamę w "Kurierze Lubelskim" oraz serwisach internetowych www.kurierlubelski.pl, www.naszemiasto.pl o wartości 1200 złotych
  Dodatkowo warsztaty oraz szkoły jazdy, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów , które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów) czekają główne nagrody - nagranie filmu promocyjnego - za pierwsze miejsce, voucher na reklamę o wartości 2400 złotych - za drugie miejsce i voucher o wartości 1200 złotych - za trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

  Nagrody dla taksówkarzy i korporacji taxi

  Korporacja taxi, która w swoim mieście zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Korporacji Taxi Roku w mieście
  • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
  • dyplom do ekspozycji w siedzibie
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • vouchery na reklamę w "Kurierze Lubelskim" oraz serwisach internetowych www.kurierlubelski.pl, www.naszemiasto.pl o wartości 1200 złotych
  Dodatkowo na korporacje, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu (trzy korporacje), czekają główne nagrody - nagranie filmu promocyjnego - za pierwsze miejsce, voucher na reklamę o wartości 2400 złotych - za drugie miejsce i voucher o wartości 1200 złotych - za trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.

  Taksówkarz, który w swoim mieście zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Taksówkarza Roku w mieście
  • zaproszenie na rozdanie nagród
  • dyplom uznania
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne, które odbędzie się w Lublinie

  Taksówkarz, który zajmie 1 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzyma nagrodę główną - dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt dla dwojga w Zamku w Janowie Podlaskim oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON

  Taksówkarze, którzy zajmą 2 i 3 miejsce w rankingu wojewódzkim otrzymają - dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON


  Nagrody dla bryki oraz motocykla

  Bryka oraz motocykl, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Bryki Roku, Motocykla Roku
  • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
  • zdjęcie na okładce dodatku"Mistrzowie Motoryzacji dla Bryki Roku
  • zdjęcie na okładce Nasze Miasto dla Motocykla Roku
  • zestaw kosmetyków do samochodu
  • prezentację auta oraz motocyklu podczas wręczenia nagród
  • zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON
  • dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie


  Właściciele bryk i motocykli, którzy zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają - prezentację aut oraz motocykli w dodatku "Mistrzowie Motoryzacji"
  dwuosobowe zaproszenia na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie oraz zestaw męskich kosmetyków od firmy AVON


  Nagrody dla samochodów ślubnych

  Samochód ślubny, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:
  • tytuł Samochodu Ślubnego Roku
  • zaproszenie dla właścicieli na wręczenie nagród
  • zdjęcie na okładce Nasze Miasto
  • nagranie i emisja w serwisie www.kurielubelski.pl filmu promocyjnego
  • zestaw kosmetyków do samochodu
  • prezentację auta oraz motocyklu podczas wręczenia nagród
  • dwuosobowe zaproszenia dla właściciela samochodu na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie


  Właściciele samochodów ślubnych, którzy zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają - prezentację aut oraz motocykli w dodatku "Mistrzowie Motoryzacji"
  dwuosobowe zaproszenia dla właścicieli na POP Arena - 80’s Festiwal w Lublinie


  Informacji o akcji udziela Emilia Bielecka
  tel.696 066 135 (pon. - pt. w godz. 9-17),
  e-mail: emilia.bielecka@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo