Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 46

Najnowsza -

©fot. W. Szubartowski

Prezentujemy zapis tekstowej relacji na żywo z trzecioligowych derbów regionu na Arenie Lublin, w których Motor pokonał 3:0 kraśnicką Stal. Bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobywali Michał Paluch, Szymon Kamiński i Grzegorz Bonin.

• Koniec meczu!

Motor Lublin - Stal Kraśnik 3:0 (1:0)
      Bramki: Paluch 45, S. Kamiński 70, Bonin 90

Lublinianie sięgnęli po trzy punkty. Ich strata do lidera trzecioligowej tabeli nadal wynosi siedem punktów.

• 3:0 dla Motoru!

W 90. minucie, po świetnej, indywidualnej akcji prawą stroną Dawida Pożaka, piłkę w polu karnym otrzymał Grzegorz Bonin. Doświadczony "Bonio" uderzył na bramkę i pomimo interwencji Ciołka, futbolówka wtoczyła się do siatki. Zaraz potem Kamila Króla zmienił Kacper Nastałek. Natomiast Damian Pietroń otrzymał żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem.

• Ofensywnie z obu stron

W 87. minucie, po rzucie rożnym dla Stali groźnie główkował Kamil Król. W odpowiedzi Marcin Michota w ekwilibrystyczny sposób próbował pokonać bramkarza Stali, ale uderzył nad poprzeczką. Chwilę później został zmieniony przez Dawida Pożaka.

• Piąta zmiana w Stali

W 85. minucie, za Macieja Welmana na boisku pojawił się Krystian Michalak.

• Było groźnie

W 83. minucie, Szymon Kamiński mógł strzelić swojego drugiego gola, a trzeciego w tym meczu. Jednak jego strzał z dystansu poszybował nad poprzeczką. Chwilę później Szymon zszedł z boiska, a zmienił go Kamil Kumoch.

• Kartki i zmiana

Żółte kartki dla Motoru otrzymali Tomasz Brzyski i Bartosz Waleńcik. W 81. minucie trzecia zmiana w Stali: za Kudryavtseva wszedł Anton Lutsyk.

• Podwójna zmiana w Motorze

W 78. minucie, boisko opuścił Michał Paluch, którego zmienił Mateusz Majewski. Natomiast w miejsce Konrada Nowaka na boisku pojawił się Dawid Kamiński.

• Uraz i kartka

Kapitan Stali Kraśnik, Damian Pietroń leżał kontuzjowany na murawie, ale po udzieleniu mu pomocy medycznej wrócił do gry. W 77. minucie żółtą kartką ukarany został Rafał Król.

• Pierwsza zmiana w Motorze

W 73. minucie, za Szymona Raka na boisku pojawił się Maksymilian Cichocki.

• 2:0 dla Motoru!

Motor naciskał od dłuższego czasu i dopiął swego. W 70. minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Kamiński. Jego uderzenie z woleja odbiło się od poprzeczki i przekroczyło linię bramkową. Goście protestowali, ale sędzia wskazał na środek boiska. Chwilę później druga zmiana w Stali: za Filipa Drozda wszedł Michał Wawryszczuk.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.