Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 29

Najnowsza -

©fot. Łukasz Kaczanowski

Prezentujemy zapis relacji na żywo z meczu piłkarskiej III ligi pomiędzy lubelskim Motorem a Wisłą Sandomierz. Faworytem tej konfrontacji byli walczący o awans do wyższej klasy rozgrywkowej gospodarze, jednak przegrali oni przed własną publicznością z walczącymi o utrzymanie rywalami.

• Koniec meczu! Sensacja stała się faktem

Potworne gwizdy na Arenie Lublin. Sędzia Kuźniar zakończył spotkanie, w którym Motor Lublin przegrał po słabej grze przed własną publicznością z Wisłą Sandomierz 0:1. Kibice śpiewają "co wy robicie, wy nasz Motorek hańbicie!" oraz "po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie?!".

Motor Lublin – Wisła Sandomierz 0:1 (0:0)

Bramka: Piątkowski 64

Motor: Sobieszczyk – Kasolik, Tadrowski, Gieraga (22 Kursa), Szkatuła (62 Słotwiński), Kaczmarek (68 Majkowski), Buczek (59 Korczakowski), Zgarda, Burkhardt (72 Oziemczuk), Dzięgielewski, Kozban. Trener: Piotr Zasada

Wisła: Drzymała – Beszczyński, Górski, Wilk, Korona, Juda (90 Łata), Róg (68 Ferens) Piątkowski, Mokrzycki, Bażant (80 Sudy), Piechniak (86 Poński). Trener: Grzegorz Wesołowski

Żółte kartki: Kursa - Róg, Piątkowski, Ferens, Mokrzycki

Sędziował: Jarosław Kuźniar (Kraków)

Widzów: 2571

• Kolejne jęki zawodu z trybun

Motor nadal naciska. Po jednym z rzutów rożnych strzał na bramkę zablokowali obrońcy Wisły. Chwilę później z ostrego kąta bardzo niecelnie strzelał Kamil Majkowski. Następnie nad bramką uderzał Dawid Dzięgielewski.

• Trwa doliczony czas gry

Środkowy obrońca Radosław Kursa powędrował na ostatnie minuty do linii ataku. Sędzia doliczył do drugiej połowy sześć minut. Najbardziej zagorzali kibice z sektora H śpiewali przed chwilą "ale jaja!".

• Zbliża się koniec meczu

Zegar wskazuje już 90. minutę gry. Wisła wciąż prowadzi 1:0. Z trybun słyszymy coraz więcej gwizdów, a część kibiców zaczęła już wychodzić ze stadionu.

• Nadal biją głową w mur

Motor wciąż nie potrafi po przerwie stworzyć u siebie klarownej okazji z gry, z przeciwnikiem, który walczy o utrzymanie w III lidze.

• Gospodarze są bezsilni

Trwa niemoc żółto-biało-niebieskich na boisku. Lublinianie mają przewagę w posiadaniu piłki, ale nie tworza zagrożenia bramki Wisły. W między czasie żółtą kartkę otrzymał gracz gości, Michał Mokrzycki.

• Bardzo nerwowo na boisku

W 72. minucie żółtymi kartkami upomnieni zostali dwaj zawodnicy Wisły: Jarosław Piątkowski i Piotr Ferens. Chwilę później kartonik tego samego koloru obejrzał także Radosław Kursa, który nerwowo popędzał do powstania z boiska jednego z leżących rywali.

• Zmiany, zmiany...

W 68. minucie pierwsza zmiana w szeregach gości. Za Patryka Roga wchodzi Piotr Ferens. Natomiast w miejsce Pawła Kaczmarka w barwach Motoru na murawie pojawił się Kamil Majkowski.

• 1:0 dla gości!

Konsternacja na trybunach Areny Lublin. Wisła Sandomierz wyszła w 64. minucie na prowadzenie za sprawą "centostrzału" z rzutu wolnego Jarosława Piątkowskiego!

• Trzecia zmiana w Motorze

Trener Piotr Zasada zdecydował się wprowadzić Patryka Słotwińskiego w miejsce grającego na lewej obronie Przemysława Szkatuły. W tym samym czasie spiker poinformował kibiców, że dzisiejszy mecz ogląda 2571 widzów.

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.