Natalala: rodzina Natalii Przybysz

  Natalala: rodzina Natalii Przybysz

  Paweł Franczak

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Natalia Przybysz

  Natalia Przybysz ©Materiały organizatora

  Natalia Przybysz vel Natu vel N'Talia to wyjątkowo rodzinna osoba. Córeczkę Anielę zabierała nawet na wywiady, przez pięć lat funkcjonowania Sistars scenę dzieliła solidarnie z siostrą Pauliną, a teraz koncertuje z gitarzystą Jurkiem Zagórskim, z którym nie łączą ją co prawda więzy krwi, ale łączy osoba partnera Natalii, Wojciecha Zagórskiego. Koncert duetu Zagórski/Przybysz, czyli Natalali, w czwartek w Czarnym Tulipanie.
  Natalia Przybysz

  Natalia Przybysz ©Materiały organizatora

  Muzyczne familie nie są wcale receptą na sukces. Z jednej strony mamy braci Wilson, budujących zgodnie solidny fundament The Beach Boys, z drugiej wiecznie pokłóconych Liama i Noela Gallagherów z Oasis. Na szczęście, obozowi sióstr Przybysz zawsze bliżej było do pierwszego przykładu, nic dziwnego więc, że Natalia z chęcią otacza się rodziną, a Sistars niedawno zapowiedziały reaktywację i wydanie nowej płyty.

  To także część całej artystycznej filozofii Natalii. Podczas gdy na rynku popowym obowiązuje model biznesowy, w którym najlepszy muzyk to ten, który jest najdroższy, ona idzie, jak powiedziała w wywiadzie dla Students.pl, "bardziej naturalną drogą": Nie wertuję rynku, by znaleźć jakiegoś modnego producenta, wolę popatrzeć, co się dzieje wokół mnie, jacy ludzie mnie otaczają - tłumaczyła.

  W Natalali o harmonię było łatwo z pewnością nie tylko przez wzgląd na pokrewieństwo dusz, ale i pokrewieństwo muzyczne. Zagórski to muzyk Tworzywa Sztucznego, współpracownik Muzykoterapii, producent płyty Pabla Hudiniego, członek międzynarodowej grupy The KDMS. Słowem: facet, z którym zakochana w rapie, funku, jazzie, r’n’b i soulu Natu z łatwością znalazła wspólny język.

  Natalala (Przybysz/Zagórski), dziś, Czarny Tulipan, godz. 20.00, bilety 30 zł

  Pierwszych 50 osób, które zgłoszą się poprzez formularz na stronie wino-granie.pl/karnet.html na hasło: Kurier Lubelski, dostanie karnety uprawniające m.in. do 50-procentowej zniżki na koncert w Czarnym Tulipanie  Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.kurierlubelski.pl/piano


  Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tak, jest rodzinna.

  Mikolaj Tomas (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Tak, jest rodzinna. Mówi o tym poniekąd piosenka ,,Dom"...

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo