Nauczyciel uprawiał seks w szkole. Ktoś go nagrał. Sekstaśma trafiła do sieci

HAKZaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Do zbliżenia nauczyciela z drugą osobą miało dojść w szkolnym gabinecie w jednej ze szkół w Jeleniej Górze. Nagi mężczyzna został nagrany, a nagranie trafiło do sieci. Dotarło ono również do uczniów placówki i ich rodziców. Sprawa zrobiła się na tyle poważna, że śledztwo wszczęła Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Postępowanie dotyczy przestępstwa utrwalenia i rozpowszechnienia wizerunku nagiej osoby.

- Z ustaleń wynika że do kontaktu intymnego doszło pomiędzy dwoma osobami dorosłymi. Nic nie wskazuje na to aby w jakikolwiek sposób w tą sytuację miały być zaangażowane osoby małoletnie - wyjaśnia Tomasz Czułowski, prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. - Prowadzone postępowanie dotyczy przestępstwa utrwalenia i rozpowszechnienia wizerunku nagiej osoby. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do nawet 5 lat - dodaje prokurator Czułowski.

Na razie prokuratura nie ujawnia szczegółów sprawy. Ma jednak podejrzenia co do tego, kto mógł zrealizować nagranie, a następnie je udostępnić. Władze Jeleniej Góry o sprawie poinformowały Dolnośląskie Kuratorium Oświaty. Trafiła do rzecznika etyki zawodowej.

Te dokumenty trzeba mieć wybierając się na wakacje. Zobacz, ...

polecane: FLESZ: Chaos podczas rekrutacji. Tysiące uczniów bez miejsc w szkołach

Wideo

Materiał oryginalny: Nauczyciel uprawiał seks w szkole. Ktoś go nagrał. Sekstaśma trafiła do sieci - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 58

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-22T17:09:51 02:00, olo:

Nauczyciele dziś to patologia gorsi są od prostytutek

Debili takich jak Olo nie brakuje

P
POmroczność jasna

Polska po cichu pojęła decyzję wysłania żołnierzy na wojnę z Iranem.Proponuję nieśmiało aby wysłać samych kapelanów wojskowych bowiem korpus kapelanów jest w Polsce bardzo liczny.

o
olo

Nauczyciele dziś to patologia gorsi są od prostytutek

G
Gość
2019-06-21T13:14:55 02:00, Mali:

Przynajmniej nie łazi po domach publicznych jak księża i politycy.

odwzwał sie zboczeniec, a ty co ? tylko masturbacja ?

A
Ant

Warto to uświadomić pracownikom sieci GSM którzy włamuja się do kamer telefonów

G
Gość

Konflikt USA-Iran i możliwa wojna ( w tym Rosja, czyli światowa !!!) a te rozhisteryzowane kwoki z TVN ciągle trąbią o jakimś żulu-ćpunie Stachowiaku. Kogo to obchodzi? Zatrzymano mordercę Kristin. W samym Chicago (3 mln mieszkańców) dziennie jest 20 strzelanin i ginie ok.6 osób. Zbrodnia - jakich wiele, ale pożywka dla medialnych hien/zombi (ścierwojadów !) z TVN i Polsat-u. Te dwie stacje żyją od trupa do trupa. Świat stoi na krawędzi wojny, a Polsatowskie kundelki mieniące się redaktorami i zakompleksione, prowincjonalne słoiki z TVN, tłuką pianę... czyli rozmazują każde gówno po ekranie i to kilka razy dziennie...przez wiele dni. Prowincja i zadupie -to właśnie mass-media w Polsce. Kurnik ! Histeria redaktorów !!!

F
Facet

Kogo bzykał?

A
Agata
2019-06-21T17:10:26 02:00, Dd:

Za mało pracują i za dużo wolnego i wakacji to mają czas i energię na bzykanie w pracy, belferskie lenie

Straszne. Jakaś panna obraża swoim wpisem mnóstwo osób, uważa się za kogoś lepszego a zionie pustką, prymitywizmem i wulgarnością. Chyba nikt cię nie chce dziewczynko i dlatego jesteś taką rozjuszoną, zarozumiałą żmiją!

L
Lolo
2019-06-21T13:06:03 02:00, belfer:

takie gimubski tez bym pochedozyl z checia

Teraz same się proszą. Ostatnio mnie zaczepiła taka mega młoda i pijana na wyspie slodwej. 200 zł/ loda bo musi taxa wracać do domu za Wrocław.

Pomogli byście

G
Gość

Wielkie halo. Chcieli się dymac to dymali No i co?

G
Gość

Nto gówno, nawed niemozna filmu zobaczyć i reklam w, huj spierdalajcie

M
Marcin
2019-06-21T09:52:56 02:00, Gość:

nie ma linka ? ;)

2019-06-21T10:15:19 02:00, Moniii:

Napisane jest od lat 18 czyli nie dla ciebie dzieciaku hahahh:))))) możesz sobie co najwyżej zgolić meszek pod nosem :D

2019-06-21T12:14:09 02:00, Stop DTR:

Lubię krzaczorki ❗️❗️❗️

2019-06-21T12:52:03 02:00, Monika:

A ty czego tu konusie?????:)))))))))))nie odezwałeś się wieczorem widać jak ci na mnie zależy:)))))))))))spadówa od nas bo ja trójkątów nie uznaję haahhaha:))))))

2019-06-21T13:05:12 02:00, Stop DTR:

Późno wróciłem 😍😍

2019-06-21T13:24:08 02:00, Monika:

A co robiłeś że tak póżno wróciłeś????:))) pewnie przy żłopie byłeś i wracałeś na czworaka????? hahahahha, nie cierpię alkoholu jak i pijaków dla mnie każdy kto chleje jest pijakiem(w mniejszym lub większym stopniu) i nie obchodzi mnie tłumaczenie że piwo to nie wódka ale jedno i drugie jest alkoholem i prowadzi do nałogu.

Kolejna sprawa to nocne szlajanie się od baru do baru i przychodzenie nad ranem tego też nie cierpię, bawić się można ale mądrze(teatr, kino, filharmonia, koncert, spacery po zabytkowych miejscach, jazda rowerem:))))))) reszta (dyskoteki, puby, nocne cluby) są dla mnie rynsztokiem gdzie nigdy nogi nie postawię bo dbam o siebie i szanuję swoją osobę.

Starannie selekcjonuję ludzi na patologię i normalnych zdrowych na umyśle więc na próżno szukać przy mnie imprezowiczów, palaczy tytoniu bądż ochlaptusów z biedry. W życiu trzeba się szanować a ja nie mogę sobie pozwolić na to by mnie otaczał rynsztok i patolnia.

Mam nadzieję że wyjazd ci się udał:)))))))))))i nie obróciłeś po drodze jakiejś ladacznicy która ma w papierach magistra a między nogami słowo qurwa:)))). Zawsze pytam facetów o ich przebieg w razie wątpliwości pytam rodziny i znajomych jeśli się okaże że facet miał więcej partnerów seksualnych niż 2 osoby max to robię mu AUT. Męskich qurew nie kolekcjonuję i syfa czy hiv też nie mam zamiaru złapać:)))) w razie czego wysyłam delikwenta na badania-taka jestem:))))). Buziaczek:*****.

To weź wypierdalaj to wyższych sfer jak nie potrafisz zrozumieć, że ludzie mają różne rozrywki. I tak pewnie robisz lachę po tekście "mam chłopaka" :)

G
Gość

Debile są w każdym środowisku i my tego nie zmienimy.

D
Dd

Za mało pracują i za dużo wolnego i wakacji to mają czas i energię na bzykanie w pracy, belferskie lenie

M
Monika
2019-06-21T09:52:56 02:00, Gość:

nie ma linka ? ;)

2019-06-21T10:15:19 02:00, Moniii:

Napisane jest od lat 18 czyli nie dla ciebie dzieciaku hahahh:))))) możesz sobie co najwyżej zgolić meszek pod nosem :D

2019-06-21T12:14:09 02:00, Stop DTR:

Lubię krzaczorki ❗️❗️❗️

2019-06-21T12:52:03 02:00, Monika:

A ty czego tu konusie?????:)))))))))))nie odezwałeś się wieczorem widać jak ci na mnie zależy:)))))))))))spadówa od nas bo ja trójkątów nie uznaję haahhaha:))))))

2019-06-21T13:05:12 02:00, Stop DTR:

Późno wróciłem 😍😍

A co robiłeś że tak póżno wróciłeś????:))) pewnie przy żłopie byłeś i wracałeś na czworaka????? hahahahha, nie cierpię alkoholu jak i pijaków dla mnie każdy kto chleje jest pijakiem(w mniejszym lub większym stopniu) i nie obchodzi mnie tłumaczenie że piwo to nie wódka ale jedno i drugie jest alkoholem i prowadzi do nałogu.

Kolejna sprawa to nocne szlajanie się od baru do baru i przychodzenie nad ranem tego też nie cierpię, bawić się można ale mądrze(teatr, kino, filharmonia, koncert, spacery po zabytkowych miejscach, jazda rowerem:))))))) reszta (dyskoteki, puby, nocne cluby) są dla mnie rynsztokiem gdzie nigdy nogi nie postawię bo dbam o siebie i szanuję swoją osobę.

Starannie selekcjonuję ludzi na patologię i normalnych zdrowych na umyśle więc na próżno szukać przy mnie imprezowiczów, palaczy tytoniu bądż ochlaptusów z biedry. W życiu trzeba się szanować a ja nie mogę sobie pozwolić na to by mnie otaczał rynsztok i patolnia.

Mam nadzieję że wyjazd ci się udał:)))))))))))i nie obróciłeś po drodze jakiejś ladacznicy która ma w papierach magistra a między nogami słowo qurwa:)))). Zawsze pytam facetów o ich przebieg w razie wątpliwości pytam rodziny i znajomych jeśli się okaże że facet miał więcej partnerów seksualnych niż 2 osoby max to robię mu AUT. Męskich qurew nie kolekcjonuję i syfa czy hiv też nie mam zamiaru złapać:)))) w razie czego wysyłam delikwenta na badania-taka jestem:))))). Buziaczek:*****.

Dodaj ogłoszenie