Piłka nożna: Lublinianka zremisowała z Sokołem Sieniawa

Piłkarze trzecioligowej Lublinianki zremisowali w niedzielę przed własną publicznością z Sokołem Sieniawa 2:2. Mimo straty punktów, gospodarze powinni być zadowoleni z remisu, ponieważ goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Za każdym razem Lublinianka zdołała jednak doprowadzić do wyrównania. Bramki dla miejscowych strzelali Łukasz Mazurek w 28 minucie z rzutu karnego i Mateusz Kozieł w 81 min. Gole dla gości zdobyli Tomasz Wilusz w 15 min i Paweł Adamczyk w 42 min z rzutu karnego.

W drugim niedzielnym spotkaniu Izolator Boguchwała pokonał przed własną publicznością Omegę Stary Zamość. Na listę strzelców dla miejscowych wpisali się Michał Bereś w 15 min, Sebastian Brocki w 68 min i Mateusz Wanat w 76 min. Gole dla gości zdobyli Luann w 2 min i Bartosz Nizioł w 29 min.

Natomiast Chełmianka zremisowała u siebie z Resovią 1:1. W 27 minucie na prowadzenie gospodarzy wyrównał Mateusz Olszak, ale sześć minut później wyrównał Mateusz Świechowski.