Piłka ręczna: Azoty Puławy gromią rywala w Challenge Cup

Piłkarze ręczni Azotów Puławy mieli sporo obaw przed wyjazdowym meczem 3. rundy Pucharu Challenge Cup z Ozel Idare. Jak się okazało były one bezpodstawne. Podopieczni Bogdana Kowalczyka pokonali Turków aż 35:20 i mimo, że przed nimi jeszcze rewanż w Puławach, praktycznie mogą się cieszyć z awansu do kolejnej rundy europejskich pucharów.

Pierwsza odsłona meczu nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa gości. Od pierwszych minut spotkanie było niezwykle wyrównane, bramka za bramkę. Do przerwy puławianie wygrywali tylko 14:12. Po zmianie stron zaczął się koncert Azotów, które systematycznie powiększały przewagę i wysoko pokonały przeciwnika.

Rewanż już za siedem dni w Puławach.

Ozel Idare SK - Azoty Puławy 20:35 (12:14)
Azoty: Stęczniewski, Grzybowski - Masłowski 6, Skrabania 6, Sobol 6, Krajewski 5, Kus 3, Babicz 1, Barzenkow 1, Jankowski 1, Łyżwa 1, Ćwikiliński, Przybylski, Szyba, Tylutki.
Bramki dla Ozel Idare: Eroz 7, Caliskan 4, Gocman 3, Celebi 2, Oymen 2, Keskin 1, Oz 1.