Piłka ręczna: Przemysław Krajewski i Piotr Masłowski zagrali przeciwko Węgrom

Reprezentacja Polski seniorów w piłce ręcznej w składzie z Przemysławem Krajewskim i Piotrem Masłowskim z Azotów Puławy, wygrała z Węgrami 35:25 w drugim spotkaniu towarzyskiego turnieju w hiszpański Oviedo.

Początek potyczki należał do biało-czerwonych, którzy wygrywali nawet 9:4. Niestety, kilka błędów sprawiło, że Madziarzy odrobili straty i na przerwę do szatni schodzili prowadząc jedną bramką. Po zmianie stron, Polacy poprawili defensywę i byli bardzo skuteczni w ataku, co zaowocowało wysoką wygraną.

Krajewski grał pół godziny i w tym czasie czterokrotnie skierował piłkę do siatki przeciwnika. Natomiast Masłowski wystąpił około 20 minut, nie wpisując się na listę strzelców.

Węgry – Polska 25:35 (13:14)
Węgry: Szekely, Mikler – Ancsin, Balogh 3, Bodó 4, Császár 4, Gerdán, Harsányi 4, Ilyés 1, Iváncsik G., Lékai 3, Nagy K. 1, Nagy L. 1, Schuch 2, B. Szöllősi, Sz. Szöllősi 2, Varsandán, Zubai. Kary 6 min.
Polska: Szmal, Wyszomirski – Bielecki 6, Chrapkowski 6, Daszek 2, Grabarczyk 2, M. Jurecki 4, B. Jurecki 3, Krajewski 4, Lijewski 3, Masłowski, Orzechowski 2, Rojewski 1, Szyba, Wiśniewski 2. Kary 12 min.
Sędziowali: Garcia Serradilla, Marin Lorente (Hiszpania).