Piłkarki nożne Górnika Łęczna liderkami ekstraligi

Piłkarki nożne Górnika Łęczna awansowały na pierwsze miejsce w tabeli ekstraligi. W drugim meczu w sezonie 2011/12 pokonały przed własną publicznością Medyka Konin 3:1, chociaż do przerwy przegrywały 0:1. Górniczki pokazały charakter i grając w osłabieniu (w pierwszej części czerwoną kartką ukarana została Julia Sokołowa) strzeliły w drugich 45 minutach aż trzy gole.

Górnik Łęczna - Medyk Konin 3:1 (0:1)
Bramki: Sznyrowska (46), Guściora (60, 84 z karnego) - Pakulska (37)
Górnik: Kiedrzynek - Hajduk, Kwietniewska, Kudyte, Kawalec, Guściora (85 Lisowska), Zubczyk (90 Huzarewicz), Alekperova (75 Stępniewska), Dudek (84 Rukarz), Sznyrowska, Sokołowa.