Piłkarze halowi AZS UMCS Lublin ponownie nie wygrali

KAMB
Piłkarze halowi AZS UMCS Lublin zakończyli serię porażek. Przed własną publiczności zawodnicy Tomasza Bieleckiego zremisowali z Mazovią Warszawa 4:4.

- Ważne, że nie przegraliśmy - powiedział po meczu Jakub Drzewiecki, zawodnik AZS. - Ostatnio złapaliśmy zadyszkę, a w niedzielnym meczu zabrakło nam zdecydowanie koncentracji.

Lublinianie po pierwszej połowie meczu przegrywali już 1:3. - W przerwie mieliśmy męską rozmowę w szatni i na drugą połowę wyszliśmy już z innym nastawieniem. Udało nam się wyrównać stan rywalizacji na 4:4, a w końcówce mieliśmy jeszcze swoje szanse - dodaje Drzewiecki.

W następnej kolejce lublinianie zagrają na wyjeździe z zespołem KS Gniezno. Będzie to ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie.

AZS UMCS Lublin - Mazovia Warszawa 4:4 (1:3)