Piłkarze Realu świętowali "La Decimę" w Madrycie [ZDJĘCIA,WIDEO]

AG, x-news
Po zwycięstwie nad Atletico Madryt w finale Ligi Mistrzów, piłkarze Realu wrócili do stolicy Hiszpanii. Najpierw zdobycie "La Decimy" Królewscy świętowali na Cibeles. Następnie przenieśli się do siedziby władz Madrytu i Autonomicznej Wspólnoty Madrytu. Na placu Puerta del Sol zebrał się tłum kibiców. Świętowanie wygranej zakończyło się na Santiago Bernabeu.

Real Madryt w sobotnim finale Ligi Mistrzów pokonał lokalnego rywala - Atletico 4:1. Przez 90 minut meczu, to Atletico było górą i wygrywało 1:0. W doliczonym czasie gry, w 93 minucie, do dogrywki doprowadził Sergio Ramos, który strzelił gola główką. Potem gole zdobywali Gareth Bale, Marcelo i Cristiano Ronaldo (z rzutu karnego).

Gareth Bale pokazał jak świętował Real Madryt

Źródło: STORYFUL/x-news

Piłkarze Królewskich, po powrocie z Lizbony, gdzie odbył się finał, świętowali na Cibeles, w siedzibie władz Madrytu i Autonomicznej Wspólnoty Madrytu, gdzie na placu Puerta del Sol przywitał ich tłum kibiców oraz na stadionie Santiago Bernabeu.