Podnoszenie ciężarów: Monika Grzesiak i Katarzyna Feledyn ze srebrem mistrzostw Polski

Dwa srebrne medale wywalczyły sztangistki z naszego regionu podczas pierwszego dnia trwających w Ciechanowie mistrzostwach Polski seniorek i seniorów w podnoszeniu ciężarów. W kategorii do 48 kilogramów druga była Monika Grzesiak (AZS AWF Biała Podlaska), a w kat. do 53 kg na drugim stopniu podium stanęła Katarzyna Feledyn (Wisła Puławy).

W kat do 48 kg Agata Fus ze Znicza Biłgoraj, była pierwsza po po rwaniu, ale w podrzucie spaliła wszystkie próby i nie została sklasyfikowana w dwuboju.

W wadze do 53 kg ponadto piąta była Marlena Polakowska z POM-u Iskry Piotrowice, a szósta Emilia Malec z bialskiego AZS-u.

W kategorii do 56 kg Marcin Kondziołka z Unii Hrubieszów zajął szóste miejsce, a Kamil Gabrylewicz z AZS-u AWF-u Biała Podlaska był siódmy.

Możesz wiedzieć więcej! Za to warto zapłacić: Raporty, analizy, gorące tematy