Porażka Azotów Puławy na turnieju w Ostrowie Wielkopolskim

Piłkarze ręczni Azotów Puławy biorą udział w turnieju w Ostrowie Wielkopolskim. Po piątkowej wygranej z KPR-em Legionowo 33:29, dzisiaj podopieczni Ryszarda Skutnika ulegli Pogoni Szczecin 34:35.

Puławianom nie pomógł bardzo dobry występ Nikola Prce. Reprezentant Bośni i Hercegowiny zdobył aż jedenaście bramek. O przegranej Azoty zadecydowała słaba postawa w pierwszej połowie. Po 30 minutach, zespół z portowego miasta prowadził aż 20:11.

Po zmianie stron, Pogoń uciekła na jedenaście trafień i wydawało się, że jest już po meczu. Azoty nie zamierzały się jednak poddawać i nie dość, że odrobiły straty, to jeszcze wyszły na dwubramkowe prowadzenie. Niestety, w końcówce spotkania szczecinianie wykazali się większą odpornością psychiczną i to oni zwyciężyli. Trzeba jednak dodać, że duża w tym "zasługa" puławian, którzy zmarnowali kilka stuprocentowych okazji do zdobycia kolejnych bramek.

Pogoń Szczecin – Azoty-Puławy 35:34 (20:11)
Azoty Puławy: Krupa, Zapora - Petrovsky 4, Kuchczyński 3, Kubisztal 3, Śliwiński 2, Przybylski 6, Grzelak 1, Kowalczyk, Prce 11, Sobol 4