Redakcja Kuriera Lubelskiego. Poznajcie nasz zespół

    Redakcja Kuriera Lubelskiego. Poznajcie nasz zespół

    KL

    Kurier Lubelski

    Aktualizacja:

    Kurier Lubelski

    Redakcja Kuriera Lubelskiego. Poznajcie nasz zespół

    ©Adrian Tomczyk

    Poznajcie zespół Kuriera Lubelskiego. Macie pytania, uwagi, pomysły na artykuły? Piszcie: online@kurierlubelski.pl.
    Redakcja Kuriera Lubelskiego. Poznajcie nasz zespół

    ©Adrian Tomczyk

    KURIER LUBELSKI


    www.kurierlubelski.pl

    WYDAWCA
    Polska Press Sp. z o.o.
    Oddział Kurier Lubelski
    Krakowskie Przedmieście 10/1
    20-002 Lublin
    tel. 81 446 28 00, fax 81 446 28 30

    Prezes oddziału Kurier Lubelski
    Dariusz Kotlarz, tel. 81 446 28 00, dariusz.kotlarz@polskapress.pl

    Redaktor naczelna
    Sylwia Szewc-Koryszko, tel. 81 446 28 00, sylwia.szewc@polskapress.pl

    Zastępca redaktora naczelnego
    Katarzyna Lewandowska-Sienkiewicz, tel. 81 446 28 33, k.sienkiewicz@kurierlubelski.pl

    Sekretarz redakcji
    Teresa Dras, tel. 81 446 28 35, t.dras@kurierlubelski.pl

    Kierownik działu miejskiego
    Elwira Lickiewicz, tel. 81 446 28 12, e.lickiewicz@kurierlubelski.pl

    ONLINE
    Ewa Pajuro, tel. 81 446 28 18, 504 058 068, e.pajuro@kurierlubelski.pl - kierowniczka działu
    Marek Po­dgajny, tel. 81 446-28-28, m.podgajny@kurierlubelski.pl
    Damian Stępień, tel. 81 446-28-36, d.stepien@kurierlubelski.pl
    Aneta Galek, tel. 81 446-28-36, a.galek@kurierlubelski.pl

    DZIENNIKARZE
    Gabriela Bogaczyk, tel. 81 446 28 23, g.bogaczyk@kurierlubelski.pl (zdrowie, interwencje)
    Aleksandra Dunajska-Minkiewicz, tel. 81 446 28 21, a.dunajska@kurierlubelski.pl (edukacja)
    Artur Jurkowski, tel. 81 446 28 32, a.jurkowski@kurierlubelski.pl (ratusz, komunikacja miejska)
    Piotr Nowak, tel. 81 446 28 22, p.nowak@kurierlubelski.pl (gospodarka)
    Sławomir Skomra, tel. 81 446 28 27, s.skomra@kurierlubelski.pl (polityka, samorząd województwa)
    Michał Dybaczewski, tel. 81 446 28 26, m.dybaczewski@kurierlubelski.pl (policja, prokuratura, sądy)
    Dorota Krupińska, współpracowniczka, d.krupinska@kurierlubelski.pl

    MAGAZYN
    Sylwia Hejno, tel. 81 446 28 34, s.hejno@kurierlubelski.pl

    SPORT
    Krzysztof Nowacki tel. 81 446-28-40, k.nowacki@kurierlubelski.pl
    Karol Kurzępa tel. 81 446-28-40, k.kurzepa@kurierlubelski.pl

    DZIENNIKARZE W REGIONIE - naszemiasto.pl
    Joanna Nowicka, j.nowicka@kurierlubelski.pl (Zamość)
    Katarzyna Puczyńska, k.puczynska@kurierlubelski.pl (Kraśnik)
    Anna Pawelczyk,, a.pawelczyk@kurierlubelski.pl (Puławy)
    Karolina Ryniak, k.ryniak@kurierlubelski.pl (Chełm)
    Jolanta Masiewicz, tel. 696-066-128, j.masiewicz@kurierlubelski.pl (Chełm)

    FOTO
    Małgorzata Genca, tel. 81 446-28-47, m.genca@kurierlubelski.pl
    Łukasz Kaczanowski, tel. 81 446-28-47, l.kaczanowski@kurierlubelski.pl

    PRODUKCJA
    Małgorzata Kwiatek, tel. 81 446 28 45

    REKLAMA
    Tomasz Żmudzki, dyrektor, tel. 81 446-28-10, tomasz.zmudzki@polskapress.pl
    Agnieszka Dados, tel. 81 446-28-58, agnieszka.dados@polskapress.pl
    Andrzej Żyśko, tel. 81 446-28-57, andrzej.zysko@polskapress.pl
    Marta Iwanek, tel. 81 446 28 54, marta.iwanek@polskapress.pl
    Klaudia Szymuś, tel. 81 446 28 53, klaudia.szymus@polskapress.pl

    OGŁOSZENIA
    Małgorzata Garbacik, tel. 81 446-28-02, fax 081 446-28-14, malgorzata.garbacik@polskapress.pl

    MARKETING
    Edyta Pytka, dyrektor, tel. 81 446 28 05, edyta.pytka@polskapress.pl
    Joanna Żołądek, tel. 81 446 28 07, j.zoladek@kurierlubelski.pl

    STUDIO WIDEO
    Adrian Tomczyk, tel. 662 662 099, adrian.tomczyk@polskapress.pl

    ***

    Prawa autorskie


    Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Polska Press), właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie www.kurierlubelski.pl (dalej jako serwis Polska Press), w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia, felietony etc. informuje, że względem przedmiotowych materiałów przysługuje Polska Press pełnia praw autorskich majątkowych bądź inne stosowne prawo do wykorzystywania tych materiałów przez publikację w Internecie (dalej jako materiały Polska Press).

    Polska Press nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów Polska Press bez porozumienia z Polska Press i bez stosownego wynagrodzenia należnego Polska Press.

    Co za tym idzie Polska Press informuje, że:
    -kopiowanie materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art. 115 ust.2 w zw. z ust.1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.06.90.631 tekst jednolity ze zmianami (dalej jako papp) zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3;
    -wszelkie przypadki kopiowania materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach mogą stanowić czyny sprzeczne z prawem i stanowić przestępstwo z art. 116 ust.1 zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

    W każdym przypadku wejścia przez Polska Press w posiadanie informacji, z których wynika, że prawa Polska Press w w/w zakresie są lub były naruszane przez właścicieli stron internetowych publikujących materiały Polska Press, Polska Press zabezpiecza dowody przedmiotowego stanu rzeczy na poczet ewentualnego sporu sądowego lub postępowania karnego.
    Polska Press informuje jednak, że jest otwarta na propozycje wpisanej w ramy prawne współpracy w zakresie udostępniania materiałów Polska Press w Internecie. W tym celu należy skontaktować się z przedstawicielami Polska Press elektronicznie pod adresem content@polskapresse.pl lub telefonicznie pod numerem (022) 201-40-66.

    Czytaj treści premium w Kurierze Lubelskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (2)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    SMS-y w konkursie przedszkolnym

    Anna (gość)

    Zgłoś naruszenie treści

    Witam. Mam pytanie, dlaczego gdy wysłałam 7 sms - ów o godzinie od 20:57 do 20:59 nie zostały one uznane w głosowaniu. Przecież można było wysyłać je do 21-ej?

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    emisja dymu przez Biedronke

    daria (gość)

    Zgłoś naruszenie treści

    Witam. Kazdej nocy KAZDEJ Biedronka przy ul Jana Pawla II wali w niebo kleby dymu. Cos spalaja po calych nocach. Nie wiaomo co ale oddychamy dymem i smrodem spalenizny, Co robic, gdzie to...rozwiń całość

    Witam. Kazdej nocy KAZDEJ Biedronka przy ul Jana Pawla II wali w niebo kleby dymu. Cos spalaja po calych nocach. Nie wiaomo co ale oddychamy dymem i smrodem spalenizny, Co robic, gdzie to zglosic? Licze na Kurier bo ja nie chce kopac sie z koniem jestem juz stara i nie potrzebuje szykanzwiń

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    O tym się mówi

    Wideo