Redakcja Kuriera Lubelskiego. Poznajcie nasz zespół

  • Kurier Lubelski

KL

Poznajcie zespół Kuriera Lubelskiego. Macie pytania, uwagi, pomysły na artykuły? Piszcie: online@kurierlubelski.pl.
 Adrian Tomczyk

KURIER LUBELSKI

www.kurierlubelski.pl

WYDAWCA
Polska Press Sp. z o.o.
Oddział Kurier Lubelski
Krakowskie Przedmieście 10/1
20-002 Lublin
tel. 81 446 28 00, fax 81 446 28 30

Prezes oddziału Kurier Lubelski
Dariusz Kotlarz, tel. 81 446 28 00, dariusz.kotlarz@polskapress.pl

Redaktor naczelna
Sylwia Szewc-Koryszko, tel. 81 446 28 00, sylwia.szewc@polskapress.pl

Zastępca redaktora naczelnego
Katarzyna Lewandowska-Sienkiewicz, tel. 81 446 28 33, k.sienkiewicz@kurierlubelski.pl

Sekretarz redakcji
Teresa Dras, tel. 81 446 28 35, t.dras@kurierlubelski.pl

ONLINE
Ewa Pajuro, tel. 81 446 28 18, 504 058 068, e.pajuro@kurierlubelski.pl - kierowniczka działu
Marek Po­dgajny, tel. 81 446-28-28, m.podgajny@kurierlubelski.pl
Damian Stępień, tel. 81 446-28-36, d.stepien@kurierlubelski.pl
Aneta Galek, tel. 81 446-28-36, a.galek@kurierlubelski.pl

DZIENNIKARZE
Gabriela Bogaczyk, tel. 81 446 28 23, g.bogaczyk@kurierlubelski.pl (zdrowie, sprawy społeczne)
Aleksandra Dunajska-Minkiewicz, tel. 81 446 28 21, a.dunajska@kurierlubelski.pl (edukacja)
Artur Jurkowski, tel. 81 446 28 32, a.jurkowski@kurierlubelski.pl (ratusz, komunikacja miejska, zieleń)
Piotr Nowak, tel. 81 446 28 22, p.nowak@kurierlubelski.pl (gospodarka, sądy, prokuratura)
Sławomir Skomra, tel. 81 446 28 27, s.skomra@kurierlubelski.pl (polityka, samorząd województwa)
Daniel Harasim, tel. 81 446 28 26, d.harasim@kurierlubelski.pl (sprawy dzielnic, interwencje, policja)
Maciej Wijatkowski, tel. 81 446 28 25, m.wijatkowski@kurierlubelski.pl (edukacja, historia)
Dorota Krupińska, współpracowniczka, d.krupinska@kurierlubelski.pl

MAGAZYN
Sylwia Hejno, tel. 81 446 28 34, s.hejno@kurierlubelski.pl

SPORT
Krzysztof Nowacki tel. 81 446-28-40, k.nowacki@kurierlubelski.pl
Karol Kurzępa tel. 81 446-28-40, k.kurzepa@kurierlubelski.pl
Współpracownicy: Marcin Puka, Krzysztof Szuptarski

DZIENNIKARZE W REGIONIE - naszemiasto.pl
Joanna Nowicka, j.nowicka@kurierlubelski.pl (Zamość)
Katarzyna Puczyńska, k.puczynska@kurierlubelski.pl (Kraśnik)
Anna Pawelczyk,, a.pawelczyk@kurierlubelski.pl (Puławy)
Karolina Ryniak, k.ryniak@kurierlubelski.pl (Chełm)
Jolanta Masiewicz, tel. 696-066-128, j.masiewicz@kurierlubelski.pl (Chełm)

FOTO
Małgorzata Genca, tel. 81 446-28-47, m.genca@kurierlubelski.pl
Łukasz Kaczanowski, tel. 81 446-28-47, l.kaczanowski@kurierlubelski.pl

PRODUKCJA
Małgorzata Kwiatek, tel. 81 446 28 45

REKLAMA
Tomasz Żmudzki, dyrektor Biura Reklamy, tel. 81 446-28-10, tomasz.zmudzki@polskapress.pl
Agnieszka Dados, tel. 81 446-28-58, agnieszka.dados@polskapress.pl
Andrzej Żyśko, tel. 81 446-28-57, andrzej.zysko@polskapress.pl
Marta Iwanek, tel. 81 446 28 54, marta.iwanek@polskapress.pl
Klaudia Szymuś, tel. 81 446 28 53, klaudia.szymus@polskapress.pl
Jakub Młynek, tel. 81 446 28 50, jakub.mlynek@polskapress.pl

OGŁOSZENIA
Małgorzata Garbacik, tel. 81 446-28-02, fax 081 446-28-14, malgorzata.garbacik@polskapress.pl

MARKETING
Edyta Pytka, dyrektor, tel. 81 446 28 05, edyta.pytka@polskapress.pl
Joanna Żołądek, tel. 81 446 28 07, j.zoladek@kurierlubelski.pl

STUDIO WIDEO
Adrian Tomczyk, tel. 662 662 099, adrian.tomczyk@polskapress.pl

***

Prawa autorskie

Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Polska Press), właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie www.kurierlubelski.pl (dalej jako serwis Polska Press), w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia, felietony etc. informuje, że względem przedmiotowych materiałów przysługuje Polska Press pełnia praw autorskich majątkowych bądź inne stosowne prawo do wykorzystywania tych materiałów przez publikację w Internecie (dalej jako materiały Polska Press).

Polska Press nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów Polska Press bez porozumienia z Polska Press i bez stosownego wynagrodzenia należnego Polska Press.

Co za tym idzie Polska Press informuje, że:
-kopiowanie materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art. 115 ust.2 w zw. z ust.1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U.06.90.631 tekst jednolity ze zmianami (dalej jako papp) zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3;
-wszelkie przypadki kopiowania materiałów Polska Press i ich wykorzystywanie przez publikację w Internecie lub innych mediach mogą stanowić czyny sprzeczne z prawem i stanowić przestępstwo z art. 116 ust.1 zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

W każdym przypadku wejścia przez Polska Press w posiadanie informacji, z których wynika, że prawa Polska Press w w/w zakresie są lub były naruszane przez właścicieli stron internetowych publikujących materiały Polska Press, Polska Press zabezpiecza dowody przedmiotowego stanu rzeczy na poczet ewentualnego sporu sądowego lub postępowania karnego.
Polska Press informuje jednak, że jest otwarta na propozycje wpisanej w ramy prawne współpracy w zakresie udostępniania materiałów Polska Press w Internecie. W tym celu należy skontaktować się z przedstawicielami Polska Press elektronicznie pod adresem content@polskapresse.pl lub telefonicznie pod numerem (022) 201-40-66.

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3