Rio 2016. Kołosińska i Brzostek kontra Brazylijki. Jaki wynik? (ZDJĘCIA)

RED
Po wygranej z Amerykankami i Rosjankami, polski duet siatkarek plażowych Kinga Kolosińska i Monika Brzostek rozegrał spotkanie z Brazylijkami.

Polki przystąpiły do spotkania z Brazylijkami "na luzie". Awans do 1/8 finału turnieju olimpijskiego zapewniły sobie już w spotkaniu z Rosjankami. Kinga Kolosińska i Monika Brzostek pokonały Jewgenię Ukołową i Jekaterinę Birłową 2:0.

Spotkanie z Brazylijkami rozpoczęło się o godz. 15 (polskiego czasu). Pierwszy set zawodniczki AZS UMCS TPS Lublin przegrały 21:10. Na początku drugiego seta Polki toczyły wyrównany pojedynek z Brazylijkami. Później górą był duet Larissa Franca i Talita Antunes Da Rocha. Ostatecznie Brazylijki wygrały 2:0.

Wymarzony debiut lubelskich siatkarek plażowych w Rio (ZDJĘCIA)

Jutro ostatni grupowy o 10, a u Was o 15:)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brzostek - Kołosińska (@wpiaskownicy) 10 Sie, 2016 o 12:33 PDT

Jesteśmy też w serwisie INSTAGRAM. Obserwuj nas!