MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rugby: Budowlani Lublin rozgromili AZS AWF Warszawa 55:5 (25:5)

Andrzej Kozak, trener Budowlanych Lublin przed meczem z ostatnim w tabeli AZS AWF Warszawa przestrzegał przed zlekceważeniem rywala. Jego podopieczni posłuchali tych rad i pokonali w Lublinie zespół ze stolicy 55:5 (25:5).

Lublinianie mieli zacząć mecz od zdecydowanych ataków i już na jego początku pozbawić gości jakichkolwiek złudzeń. I faktycznie po 7 minutach Budowlani prowadzili już 12:0. Goście szybko odpowiedzieli przyłożeniem, ale były to ich jedyne sobotnie punkty. Dominacja miejscowych nie podlegała dyskusji. Ci już do przerwy zapewnili sobie punkt bonusowy. Po zmianie stron, Budowlani jeszcze powiększyli przewagę.

Punkty dla Budowlanych zdobyli: Stanisław Niedźwiecki 15, Wojciech Piotrowicz 15, Arkadiusz Maksim 10, Dmytro Mokresov 5,