SPR AZS Pol Lublin wygrało finał pocieszenia

Piłkarki ręczne SPR AZS Pol Lublin zajęły trzecie miejsce w turnieju Final Four Pucharu Polski. W "małym" finale podopieczne trenera Edwarda Jankowskiego pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski 38:24.

W piątek lublinianki przegrały w półfinale z Łączpolem Gdynia i na pocieszenie zagrały tylko o 3 miejsce. Od początku sobotniego spotkania zawodniczki SPR przeważały na parkiecie i systematycznie powiększały swoją przewagę. Na przerwę zeszły przy prowadzeniu 18:11.
W drugiej części lubelski szkoleniowiec dał pograć wszystkim piłkarkom. Najwięcej bramek, siedem, rzuciła Edyta Danielczuk.

SPR AZS Pol Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 38:24 (18:11)