Świetny występ zapaśniczek Sokoła Lublin w młodzieżowym Pucharze Polski U22. Zobacz zdjęcia

(Zapaśniczki Sokoła Lublin wywalczyły drugie miejce w klasyfikacji druzynowej młodzieżowego Pucharu Polski U22. Podopieczne trenera Rafała Boryca zdobyły ogólem sześć medali - 1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe) ZTS Sokół Lublin
Świetny występ zanotowały zapaśniczki Sokoła Lublin w młodzieżowym Pucharze Polski U22. Lublinianki sześciokrotnie stawały na podium, w tym raz na jego najwyższym stopniu. Impreza odbyła się w Dzierżoniowie.

Podopieczne trenera Rafała Boryca najlepiej zaprezentowały się w kategorii do 57 kg, zajmując dwa pierwsze miejsca. Złoto przypadło Dominice Buss, która w pojedynku finałowym pokonała swoją koleżankę klubową, Klaudię Michalak.

Srebrny krążek wywalczyła Małgorzata Małek, rywalizująca w wadze do 65 kg. Lublinianka przegrała w finale z Adelheid Przybylak, reprezentującą barwy MULKS Junior Dzierżoniów.

Po brązowe medale na dzierżoniowskich matach sięgnęły ponadto: Wiktoria Wójcik (50 kg), Patrycja Misztal (53 kg) i Wiktoria Chołodowska (65 kg).

Ekipa lubelskiego Sokoła dzięki niezwykle udanym startom zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, gromadząc ogółem 56 pkt. Lublinianki uległy tylko gospodyniom, zespołowi MULKS Junior Dzierżoniów (62 pkt.). Na trzeciej pozycji sklasyfikowano natomiast team LKS Dąb Brzeźnica (36 pkt.).