W Galerii Vivo, byłych Tarasach Zamkowych urodzinowe metamorfozy (ZDJĘCIA)

  • Kurier Lubelski

Łukasz Kaczanowski

Tarasy Zamkowe, które w zmieniły nazwę na galerię "Vivo", obchodziły w sobotę czwarte urodziny. Gościem specjalnym imprezy była popularna prezenterka telewizyjna - Małgorzata Rozenek-Majdan, a całość wydarzenia poprowadził Krzysztof Ibisz.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.03.2019, 18:54

Nie rozumiem jak Lublin może promować taką kiczowatą. Tak myślę bo byli tam przedstawiciele władz naszego miasta. Czy nie wstyd wam?

14.03.2019, 18:54

Nie rozumiem jak Lublin może promować taką kiczowatą. Tak myślę bo byli tam przedstawiciele władz naszego miasta. Czy nie wstyd wam?

14.03.2019, 16:50

Kiedy mówiono Tarasy Zamkowe to wiedziałem o co chodzi i o jakie miejsce a teraz to kolejne jakieś
psiVO. Patrzę na tą zebraną gawiedź i na ich czaszkowy pustostan z zażenowaniem - bo jak inaczej.
A kto to ten Cibisz i Rozdemek ?

12.03.2019, 16:40

VIVO! to nazwa centrów handlowych w miastach powiatowych. Może Austriacy tak postrzegają Lublin?
https://retail.immofinanz.com/pl/o-vivo

12.03.2019, 13:20

vivo nie dla
mojego kochanego Lublina !!!!!! Tarasy Zamkowe były i dla mnie będą miła nazwą. Poproszę o zmianę nazwy.

11.03.2019, 22:01

Prosta sprawa.. nie podoba sie vivo! Nie chodzimy tam. W tarasach byłem może ze 3 razy w życiu.. Do vivo nie pójdę wcale

11.03.2019, 08:25

beznadziejna nazwa

11.03.2019, 08:00

Pewien zydek wstał rano i powiedział vivo i zmienił nazwę...takie nazwy są też w innych miastach Polski. Taki sam sposób" tarasy" czy Krakowska a później V...

10.03.2019, 19:06

szkoda,że imprezy nie prowadził zunio.

10.03.2019, 13:41

Następny przystanek: vivo,
hahaha!
:)

10.03.2019, 13:35

Różowe vivo co za debil to wymyslił jakis pedał , dla nas Lubelaków zawsze będą to TARASY ZAMKOWE!!

10.03.2019, 12:57

Beznadziejna nazwa vivo... Kojarzy się z klubem nocnym.... Porażka.... Wstyd dla miasta...

10.03.2019, 11:26

Zmiana nazwy i zwolnienie od płacenia podatków. Gdzie są posłowie z Lublina. Dlaczego nie działacie?

10.03.2019, 09:42

tłumów nie widać. Ja w tym g...dla wsiokow jeszcze nie bylem i sie nie wybieram

10.03.2019, 09:30

Różowe badziewne logo na tym bardzo dobrze zaprojektowanym budynku mającym określony surowy styl to szczyt szmiry, tandety i głupoty.

10.03.2019, 09:00

Marketingowców właściciela wywalił bym na zbity pysk. "Tarasy Zamkowe" to była świetna nazwa, a Vivo brzmi jak nazwa dyskoteki w remizie w Małochwieju.

10.03.2019, 07:37

Vivo to ten szmaex?

10.03.2019, 06:49

nazwa w deche, tylko kto bedzie chodzil do VIVO?

10.03.2019, 06:35

Jak to o co chodzi, chodzi o ucieczke od podatkow, za 4 lata znow zmienia nazwe :)

10.03.2019, 04:16

a jak kupi to drutex to też się zmieni nazwa???

09.03.2019, 23:38

pewnie zmienił się właściciel...nic poza tym

09.03.2019, 23:27

Moim zdaniem nazwa i logo galerii powinny być neutralne płciowo( ''Tarasy Zamkowe'' nie były nacechowane ani w jedną ani w drugą stronę, podobała się nazwa zarówno płci żeńskiej jak i męskiej). W przypadku ''Vivo'' i dominującego różu w logo można się domyślić, że galeria ta jakoby jest głównie adresowana dla kobiet albo mężczyzn innej orientacji seksualnej. Różowy kolor kojarzy się ze światem lalki Barbie, z plastikiem, kiczem, tandetą. Moje zdanie - wielki strzał w stopę dla tej galerii. Absolutnie zmiana na taką nazwę nie przysporzy większej liczby odwiedzających tą galerię a wręcz odwrotnie - może przychodzić tu jeszcze mniej ludzi. Nie wiem czym się kierowali odpowiedzialni za tą galerię w zmianie nazwy, bo na pewno nie rozsądkiem, oj na pewno nie.

09.03.2019, 23:26

nowa nazwa tragedia :(

09.03.2019, 22:53

Jak niską samoocenę trzeba mieć, żeby stać w kolejce po autograf do Krzyśka Ibisza?

09.03.2019, 22:47

Niesamowite!!!