reklama

W gminie Żyrzyn pies pogryzł 4-letniego chłopca. W Puławach inny pies zaatakował 18-latkę

KRZaktualizowano 
pixabay.com
W Puławach pies zaatakował 18-latkę, natomiast w jednej z miejscowości w gminie Żyrzyn inny pies ugryzł czterolatka. Chłopiec trafił do szpitala z obrażeniami nogi, młodej kobiecie udało się obronić. W obydwu przypadkach psy nie miały kagańców i nie były prowadzone na smyczy.

- Do zdarzenia w gminie Żyrzyn doszło w środę popołudniu - mówi podkom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji. - Chłopiec szedł ulicą z babcią i starszą siostrą. Nagle zaatakował go pies podobny do jamnika. Właścicielka psa szła z jeszcze jednym czworonogiem, ale ten był spokojny. Obydwa psy biegały luzem i nie miały kagańców.

Chłopiec z obrażeniami nogi trafił pod opiekę lekarza.

Kilka godzin później, w Puławach, pies biegający luzem po osiedlu zaatakował 18-latkę. Młoda kobieta zdołała się obronić i uciec, nie odniosła obrażeń.

W obydwu przypadkach sprawa znajdzie swój finał w sądzie - mówi podkom. Ewa Rejn-Kozak.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-23T09:15:26 02:00, Kozak:

Ja tam jak tylko zawarczy to od razu sprzedaje kopa

To się ceni

K
Kozak

Ja tam jak tylko zawarczy to od razu sprzedaje kopa

k
konrad
2019-08-22T22:24:57 02:00, Gość:

A dzieci to niczemu winne. Podchodzą do każdego psa który tylko zamerda ogonem. A później jest płacz. Dzieci też trzeba pilnować, bo niektóre zachowują się gorzej jak zwierzęta.

2019-08-23T07:42:45 02:00, konrad:

To że ktoś ci mówi że jesteś suki syn nie jest prawdą.Parę genów od psa cię różni.

Prawo też odróżnia psa od człowieka..

Gdybyś zechciał się z nim zapoznać to wiedziałbyś że w przestrzeni publicznej pies powinien przebywać pod ścisłym nadzorem na smyczy i w kagańcu.

Ja nie muszę zgadywać spotykając wałęsającego się psa czy ma łagodne usposobienie czy może jest nosicielem wścieklizny .Ja i moje dziecko mam się czuć w przestrzeni publicznej bezpiecznie a nie sterroryzowani przez ciebie i twojego obszczymurka.

2019-08-23T08:28:33 02:00, Gość:

Obszczymurek to chyba mówisz o sobie.

2019-08-23T08:30:05 02:00, Gość:

Wina zawsze leży po obydwu stronach. Pies nigdy nie atakuje bez powodu

Pies nigdy nie jest winny i prawo ani go nie oskarża ani nie wini.Za psa odpowiada jego właściciel .

Mnie niekoniecznie ciekawi dlaczego pies mnie chce zagryść.

G
Gość
2019-08-22T22:24:57 02:00, Gość:

A dzieci to niczemu winne. Podchodzą do każdego psa który tylko zamerda ogonem. A później jest płacz. Dzieci też trzeba pilnować, bo niektóre zachowują się gorzej jak zwierzęta.

2019-08-23T07:42:45 02:00, konrad:

To że ktoś ci mówi że jesteś suki syn nie jest prawdą.Parę genów od psa cię różni.

Prawo też odróżnia psa od człowieka..

Gdybyś zechciał się z nim zapoznać to wiedziałbyś że w przestrzeni publicznej pies powinien przebywać pod ścisłym nadzorem na smyczy i w kagańcu.

Ja nie muszę zgadywać spotykając wałęsającego się psa czy ma łagodne usposobienie czy może jest nosicielem wścieklizny .Ja i moje dziecko mam się czuć w przestrzeni publicznej bezpiecznie a nie sterroryzowani przez ciebie i twojego obszczymurka.

2019-08-23T08:28:33 02:00, Gość:

Obszczymurek to chyba mówisz o sobie.

Wina zawsze leży po obydwu stronach. Pies nigdy nie atakuje bez powodu

G
Gość
2019-08-22T22:24:57 02:00, Gość:

A dzieci to niczemu winne. Podchodzą do każdego psa który tylko zamerda ogonem. A później jest płacz. Dzieci też trzeba pilnować, bo niektóre zachowują się gorzej jak zwierzęta.

2019-08-23T07:42:45 02:00, konrad:

To że ktoś ci mówi że jesteś suki syn nie jest prawdą.Parę genów od psa cię różni.

Prawo też odróżnia psa od człowieka..

Gdybyś zechciał się z nim zapoznać to wiedziałbyś że w przestrzeni publicznej pies powinien przebywać pod ścisłym nadzorem na smyczy i w kagańcu.

Ja nie muszę zgadywać spotykając wałęsającego się psa czy ma łagodne usposobienie czy może jest nosicielem wścieklizny .Ja i moje dziecko mam się czuć w przestrzeni publicznej bezpiecznie a nie sterroryzowani przez ciebie i twojego obszczymurka.

Obszczymurek to chyba mówisz o sobie.

k
konrad
2019-08-22T22:24:57 02:00, Gość:

A dzieci to niczemu winne. Podchodzą do każdego psa który tylko zamerda ogonem. A później jest płacz. Dzieci też trzeba pilnować, bo niektóre zachowują się gorzej jak zwierzęta.

To że ktoś ci mówi że jesteś suki syn nie jest prawdą.Parę genów od psa cię różni.

Prawo też odróżnia psa od człowieka..

Gdybyś zechciał się z nim zapoznać to wiedziałbyś że w przestrzeni publicznej pies powinien przebywać pod ścisłym nadzorem na smyczy i w kagańcu.

Ja nie muszę zgadywać spotykając wałęsającego się psa czy ma łagodne usposobienie czy może jest nosicielem wścieklizny .Ja i moje dziecko mam się czuć w przestrzeni publicznej bezpiecznie a nie sterroryzowani przez ciebie i twojego obszczymurka.

G
Gość

A dzieci to niczemu winne. Podchodzą do każdego psa który tylko zamerda ogonem. A później jest płacz. Dzieci też trzeba pilnować, bo niektóre zachowują się gorzej jak zwierzęta.

G
Gość

Chociaż raz nie napisali piszą Amstaf czy Pittbul ,bo zawsze te dwie rasy są brane pod uwage.

A
A

W mieście Puławy jak nie ma podatku od psów i nie egzekwowane są przez Straż Miejską przepisy wyprowadzania i sprzątania po swoim czworonogu.

G
Gość
2019-08-22T16:34:42 02:00, Gość:

nie ma kar wszyscy to olewają !

Mnie pogryzł pies prowadzony na smyczy. Co mi po karze dla właściciela

G
Gość

nie ma kar wszyscy to olewają !

G
Gość

to jest standard policja i straż miejska nie reaguje - :) każą złapać psa :)

G
Gość

nie, jakby mi dziecko ugryzł to chyba bym właściciela zatłukła, bo to już przesada, niedługo my będziemy chodzić w pancerzach bo to cholerstwo nabierze psów i nie panuje nad nimi

G
Gość

Tak pieprzeni miłośnicy zwierząt. Za posiadanie psa w domu powinna być opłata kilkaset złotych. W Lublinie na Czechowie jest jak na wsi, po godz 22 ujadanie piesków, warczenie szczekanie jak na wiejskim zadupiu.Nie ważna cisza nocna trawniki zasrane.

G
Gość

Z urzędu kara powinna być w wysokości kilkunastu tysięcy złotych i to by dyscyplinowało rozbestwionych bezkarnością psiarzy którzy codziennie terroryzują nas swoimi ,, milusińskimi ,, w przestrzeni publicznej

Dodaj ogłoszenie