#WspieramyLokalnyBiznes - otwarte warsztaty - te firmy działają online i zdalnie w lubelskim

Newsroom 360
Newsroom 360
Wesprzyj lokalny biznes w lubelskim!
Wesprzyj lokalny biznes w lubelskim! PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z lubelskiego, w branży „otwarte warsztaty”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w lubelskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „otwarte warsztaty”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

MOTORYZACJA – warsztaty samochodowe

Lublin

Setup Motors Serwis Samochodowy

Naprawy bieżące, remonty silników, zawieszenia, hamulce, elektronika, regeneracja turbosprężarek, regeneracja systemów diesel.


AUTO1

Serwis samochodowy, wulkanizacja.


PROWORKSHOP

Specjalistyczny serwis samochodowy. Geometria kół 3D, klimatyzacja, instalacje LPG, dynamiczna wymiana oleju, diagnostyka komputerowa. Gratis do każdej usługi - ozonowanie i odgrzybianie auta. Oferujemy przekazanie auta bez konieczności kontaktu osobistego, a wszelkie ustalenia mogą odbywać się za pomocą innych kanałów komunikacji - jak telefon, lub messenger.


Car-But Sp.J.

Wulkanizacja. Serwis opon i felg. Opony (Nokian, Pirelli, Continental, Falken, Sumitomo, Viking ) felgi stalowe i aluminiowe, akcesoria do felg - sezonowa wymiana opon


Krasnystaw

Auto Planeta Michał Szumiło

Auto części nowe i używane,serwis naprawa samochodów.


Zobacz inne branże w regionie

Wysokie ceny gazu. Gazprom szantażuje Europę.

Wideo

Dodaj ogłoszenie